Skocz do zawartości
gobo85

Bloki + Reszta

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mam zamiar zrobic w kompie WC (co posiadam mam w sygnaturce). Jezeli chodzi o bloki wodne to sukcesywnie po jednym na miesiac zaczynajac od procka ZM-WB3 GOLD poniewaz chce wszystkie bloki miec Zalmana (mam wielkie zaufanie do tej firmy). Nastepnym zakupem bedzie na gpu tylko nie wiem co wybrac czy Zalman ZM-GWB3 czy to drugie Zalman ZM-GWB2. A na koncu na NB, ale planuje kupic normalny zalmana a nie przystosowane do DFI bo i tak mam wpieta grafike ponizej chipsetu zeby mogl tam spokojnie siedziec niebeiski radioator zalmana. Teraz pytania mam dwa:

 

1. Jaki osprzet do tego kupic?

2. Czy te zalmany sa tak dobre jak to na zalmana przystalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalmany zwykle nie miały super wydajnych bloków, chociaż ten nowy pinowiec na CPU może mieć niezłą wydajność, ja gdybym miał kasę kupowałbym bloki Swiftech - świetny wygląd, super wydajność.

Pompka jak masz miejsce i mocno zależy ci na ciszy Laing/Grundfos CWU.

Jeśli nie masz miejsca to Coolriver lub Laing DDC (koniecznie z nowej poprawionej serii, stare chałasowały a nawet jednemu z userów przestała działać).

Chłodnia w zależności od miejsca w budzie Cooltek 2x120 lub 3x120.

Wentylatory Fander, Scythe S-Flex lub Papst.

Weże Innovatek 8/10 i cały układ na złączkach SK8/10.

Zastanów się nad blokami Swiftech bo są naprawdę lepsze od Zalmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...