Skocz do zawartości
RoyalC333

Monitor Lcd 19" Benq Fp93g - Opinie, Wady, Zalaty...

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się test na egieldzie BENQ FP93G. Warto się z nim zapoznać przez kupnem:

 

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2401-all

 

Problemy z wyświetlaniem obrazu jakie dostrzegł recenzent dotknęły i mnie.

no mniestety nie za dobrze to wygląda ale zobacze. Jutro przyjeżdża monitorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz czesciej pojawiaja mi sie jakies dziwne skupiska roznego koloru punkcikow na ekranie :?

przewaznie jak wchodzi do systemu windows, musze wtedy wylaczyc i wlaczyc monitor zeby sie ich pozbyc

poprzednio nie pojawialo mi sie to wogole lub sporadycznie, a teraz praktycznie co dzien uswiadczam te kropeczki

wczesniej slasher pisal tez o tym zjawisku, takze nie jestem sam z tym problemem :P

 

monitor podlaczony poprzez kabel DVI Dual Link 24+1 nowy, sprawny 100%, takze kabel nie wchodzi w gre

pytanie nasuwa sie jedno :P co moze powodowac tego typu problem, od czego to moze byc? moze jakies zaklocenia?

wydaje mi sie jendak, ze to od monitora <_< wkoncu drogi nie byl :P

dodam, ze moj kumpel mial podobne problemy, tylko ze na 17" (FP73G) a nie na 19" (FP93G)

 

pozdro

Edytowane przez ThRuSt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy jestem jak u was spisuja si emonitorki poparu miesiacach uzytkowania :) u mnie zauwazylem ze czcionka jest rozmazana w obszarze srodkowym monitora przez cala wysokosc... moze u was tez jest cos podobnego albo inne rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Właśnie przypadkiem trafiłem na swój temat o tym monitorze :P.

Skoro już tu jestem to napiszę, że po prawie półtorarocznym użytkowaniu tego monitora muszę stwierdzić, że nadal działa tak samo dobrze jak w dniu, w którym go kupiłem.

 

Niestety czas i na niego przyszedł.

19" to już dla mnie za mało. Czas wymienić na coś o wym 22” ;>.

Tak więc ten idzie na sprzedaż. Widzę, że ceny nadal się trzymają, co mnie bardzo cieszy. To znaczy, że nadal jest coś wart.

 

 

Ciekawe jak u Was z tym monitorem. Napiszcie coś.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Jestem posiadaczem monitora o którym jest ten temat, ma juz ponad rok ale od pewnego czasu zaczyna mnie lekko irytować. Chodzmi mi mianowicie o swego rodzaju pasy/cienie które rzucają ciemniejsze fragmenty wyświetlanej zawartosci monitora. Poniżej link ktory w miare obrazuje o co mi chodzi

 

http://i32.tinypic.com/a0cjs8.jpg

 

Dodam ze paski zkinaja jak obroce monitor o 90 stopni ale zabawa w krecenie codziennie juz mnie męczy:) poza tym czasami nic to nie daje. Dodam ze czasami po włączeniu kompa paski sa od razu a czasami ich nie ma

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jestem posiadaczem monitora o którym jest ten temat, ma juz ponad rok ale od pewnego czasu zaczyna mnie lekko irytować. Chodzmi mi mianowicie o swego rodzaju pasy/cienie które rzucają ciemniejsze fragmenty wyświetlanej zawartosci monitora. Poniżej link ktory w miare obrazuje o co mi chodzi

http://i32.tinypic.com/a0cjs8.jpg

Dodam ze paski zkinaja jak obroce monitor o 90 stopni ale zabawa w krecenie codziennie juz mnie męczy:) poza tym czasami nic to nie daje. Dodam ze czasami po włączeniu kompa paski sa od razu a czasami ich nie ma

Pozdrawiam

pytanie podstawowe czy monitor podłączony cyfrowo DVI czy analog Dsub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...