Skocz do zawartości
burro

Nowe Laptopy I Iplus

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel sobie ostatnio kupil laptopa Benq Joybook R55. Wydał kupe kasy na sprzet, odrazy sobie wziol w iPlusie internecik kupil i zawiozl wszytsko do mnie zebym mu wgral i poinstalowale wszytsko. Z tym, że karta dostarczona od plusa (PCMICA) nie pasuje do tego notebooka. Czytalem teoche na necie i niby pisze, ze powinna być obsłoga, ale znalazlem tez 1 mieszana informacje.

 

Nie wiecie czy sie da ten iplusowski modem jakos zaistalowac.

Jezeli nie to jaka jest alternatywa, wymienia w razie czego bez problemu w plusie modem, na taki na usb ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojade do plusa i moze mi wymienia, bo płacić w takiej sytuacji to by było nie ładnie jak by kazali.

 

 

 

UPDATE:

 

W plusie powiedzieli ze nie wymienia modemu, wiec jest problem. Co zorbic w takiej sytuacji ?

 

Sa jakies przejscowki czy cos ?

 

Modem na usb... jaki kupic ?? Odladalem na allegro jakies modemy, ale nie wiem czy to te... pozatym widzialem ZASILACZ razem z modemem, a na co mi internet bezprzewodowy z modemem na prąd :/

 

Napiszecie jakies sugestie, pliz bo nie wiem co robic.

Edytowane przez burro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest modem gprs, edge czy umts?

Plus Ci nie wymieni dlatego, że klient miał świadomość, że podpisuję umowę na usługi z kartą pcmcia a nie expresscard.

Najlepszym wyjściem dla Was będzie opylenie tego modemu na allegro i zakupienie jakiegoś telefonu z edgem bt i dobrym połączeniem usb. Polecam Nokię 6021 lub 6810, internet na nich chodzi rewelacyjnnie. A można je kupić za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...