Skocz do zawartości
99tomcat

Asus A6km-q083

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po dość pobierznym przejrzeniu ofert różnych firm jestem prawie zdecydowany na kupienie takiego laptopa ojcu. Dostał by prezent imienimowo-gwiazdkowy w postać opłacenia 1-2 rat z 10 na jakie bym go wziął.

Ojciec jest informatykiem starej daty-gry, muzyka itp nie interesują go. Lapek służył by do pracy-w windzie, internetu oraz oglądania filmów.

Za tym asusem przemawia dobra matryca, wydajny 64 bitowy procek 1 rdzeniowy,przywoite pozostałe wyposażenie, 2 lata gwarki oraz torba i mycha w zestawie za całkiem interesującą cene. Biorąc go zamówił bym od razu z dodatkową kostką ramu.

Mogę mieć go za ok 2900zł.Z rozbudową ramu do 1gb wyszło by w granicach 3.100-3.200.

Raczej nie znajdę za te pieniądze nic lepszego. Acery odpadają a Toshiby,hp itp mają tylko rok gwarancji, nie kupię bez windy no i są albo sporo droższe albo za tę cena strasznie bi...

Chetnie kupił bym coś np na core solo ale zwykle są droższe, rok gwarki albo dysk 60gb to odpada.

 

Oczywiście ten asus yteż ma wady-dysk to 4200rpm, chipset sisa i ddr1. Niestety nie jestem w stanie poza acerem , który odpada znależć nic zblizonego cenowo i parametrami

 

 

Jeśli możecie to utwierdzcie mnie w wyborze albo pokażcie coś ciekawszego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie to utwierdzcie mnie w wyborze albo pokażcie coś ciekawszego..

Olał bym asusa i wzial lenovo.

Fakt, drozsze ale...relatywnie tanie ;) - swietny procek, pare bajerkow(bluetooth, czytnik papilarnych linii), dysk 5400(dla mnie 4200 to totalne waskie gardlo).

Jak nie masz kasy to kup della d610 z allegro.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olał bym asusa i wzial lenovo.

Fakt, drozsze ale...relatywnie tanie ;) - swietny procek, pare bajerkow(bluetooth, czytnik papilarnych linii), dysk 5400(dla mnie 4200 to totalne waskie gardlo).

Jak nie masz kasy to kup della d610 z allegro.

Pozdro

w lenovo to już z ibm zostało baaardzo dużo, asusa dorwe na c2d za znacznie mniejszą kase. Tutaj fakt mam winde ktorej nota bene nie potrzebuje ale i tak dodatjowy ram potrzebny i jestesmy już plizej 4k niż 3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał być asus będzie hp:

 

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/2159/

 

 

no nic starszemu stylistyka nie przeszkada a renoma+bezawaryjnosc pasuje. do tego dysk 120gb, c2d, matryca panorama ale matowa. Ogólnie ciekawego lapka moim zdaniem mu wynalazłem. niestety to nowośc i sobie poczkeamy przynajmniej do początku grudnia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni i lapek kupiony

 

bawie się dopiero pare godzin ale jak na razie jst ok.do tego w opisie sklepujest bład- matyca jest błyszcząca.

 

Ogolnie jak na wydane 4k to lapek jest ok c2d, 1 gb ram(od razu rozbudowany), dysk 120gb, panorama 15.4 " glare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...