Skocz do zawartości
Michu90

Którego Acera Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W tym tygodniu będę kupował laptopa. Zdecydowałem się na Acera. Wacham się między dwoma modelami: 5101 ANWLMI a 3692 NWLMI. Który wybrać ? Proszę o pomoc!

 

P.S. Laptop nie będzie do grania! Będzie do użytku codziennego: szkoły, internet, muzyka i komunikator.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! W tym tygodniu będę kupował laptopa. Zdecydowałem się na Acera. Wacham się między dwoma modelami: 5101 ANWLMI a 3692 NWLMI. Który wybrać ? Proszę o pomoc!

 

P.S. Laptop nie będzie do grania! Będzie do użytku codziennego: szkoły, internet, muzyka i komunikator.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Michał

Primo - próbujesz porównać dwa różne kompy (Celina i Turion)...

Secundo - poczytaj forum... Znajdziesz dużo wskazówek co do wyboru lapka ;)

Tertio - Z podanych przez Ciebie modeli wolę 5101 ANWLMI - 64 bity, IMO ciekawszy chipset (grafika), mniejsza prądożerność i większa wydajność niż Celeron, czytnik kart. Ew. braki w wielkości dysku, RAM itp. możesz uzupełnić później w razie potrzeb.

BTW - rozejrzyj się też po ofercie innych producentów (hp, asus głównie mam na myśli), może znajdziesz coś fajnego w intereującym Cię przedziale cenowym.

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...