Skocz do zawartości
kurdefelek

Modem Sagem Fast 800 Problem Przy Instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej była Neostrada, coś się schrzaniło i pokazał się komunikat, że brakuje jakiegoś komponentu.

no to wywalam tę aplikację Neo.

 

po restarcie przy instalacji samego sterownika (z płyty) instalator pokazuje aby podłączyć kabel USB do kompa.

no to podłączam, jest jakby podwójny dźwięk systemowy (wykrycie urządzenia) , diody na modemie się palą,

ale okienko się nie zamyka i instalacja się nie kończy...

 

mam ten komunikat tylko po angielsku:

Dołączona grafika

 

ogólnie do sagema mam uraz

już na 2 kompach mam z nim taki sam problem.

u siebie mam modem speed touch i jest OK (ten modem wykrywa bez problemu). ale teraz muszę naprawić neo u kogoś innego..

 

dobra i jeszcze odpowiedzcie:

po instalacji - utwórz nowe połaczenie... - to znam

tylko była jakaś strona którą się wpisuje w przegladarkę i można z niej ściągnąć gotowe ustawienia połączenia (skrótu)

 

i gdzie ewentualnie odzyskać ID i PIN ? dzwoniąc na infolinię ?

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce pozyskasz ID i PIN

 

Polecam zaopatrzyć się w router. Ja miałem dwa modemy od T(e)Psy, co chwilę mi zrywało połączenie, czasami jak odłączyłem modem to już go nie mogłem podłączyć (diody już się nie świeciły) - reset pomagał. Kupiłem router i wszystko działa - 0 zrywania, XP wykrył go od razu. Nie trzeba się bawić w każdorazowe nawiązywanie połączenia, wystaczy kliknąć w IE i już jest net.

Nie jestem pewien, czy w Twoim wypadku pomoże, ale warto przetestować jak będzie chodzić na routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij z jakiejś strony nowszą wersję sterów i problem powinien ustąpić. IMHO to chyba jakiś konflikt sterów z aktualizacjami winzgrozy, sp2 lub czyms w tym stylu.

Edytowane przez MRJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trzeba kupić normalny modem lub router z modemem a tego fajansa do kibla.

Ja kupiłem FRITZa z allegro za 15 zł i zero problemów- jak narazie ale cena nowego to ok 450 zł a ten sagem koło 100 więc nie ma porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...