Skocz do zawartości
otolek

G-Force 4 4600...czy ATI Radeon 9700 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiesz to h...j sie pytasz jest ostatnio tyle artykół o tym że się osrac mozna a ten sie jeszcze pyta co lepsze ja odpowiem vooodooo9900 :P Szukajcie a znajdziecie powiedział PAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pytam serio...bo obczytałem se na maxa i mam dylemat....??? :roll:

 

ło matko, tak trudno użyć opcji SZUKAJ, ewentualnie w goglach poszukać, ale jesteś nowy i nie zamykam, na przyszły raz SZUKAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jak zrypali kolesia zo to ze sie pyta......jak wam sie nie chce odpowiedziec kolesiowi to na hooja sie tu wydzieracie.......tyle samo energii stracicie :)

Bo za pięć minut drugi koleś się spyta co <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> lepiej GF4 ti4600 czy Radeona 9700Pro.

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sprzęt

Ogóne forum o sprzęcie. Co kupić, co do jakich zastosowań."

 

Niech się koleś pyta jak nie wie, a że jest nowy to jeszcze nie wie jacy

niektórzy są po<span style="color:red;">[ciach!]</span>i i zaraz zaczną go zjebywać za to że się zapytał.

 

On się naczytał już dużo i chciał usłyszeć opinie innych ludzi, żeby pomogli mu w decyzji, jak nie chcecie mu pomagać to się nie odzywajcie, chyba że chcecie sobie licznik wypoowiedzi ponabijać! mozna mu wspomnieć, żeby używał szukaj, jest nowy tutaj.

 

ku..wa i nie moge nie wspomnieć o analfabetach którzy piszą ch..j przez samo "h" .... nadi zajrzyj ku..wa do jakiejs książki, zamiast siedzieć cały czas przed swoim voodoo9900 !

 

nara

 

Bierz Radeona !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...