Skocz do zawartości
punek

Darmowe skrzynki pocztowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie nietypową prośbę. Możecie podać strony na których można założyć e-maila za friko.

Prosiłbym o nie powtarzanie tych które zostały już napisane wcześniej.

Może ja zaczne. Co prawda dużo nie jest (ba gdybym miał SDI to co innego).

www.wp.pl - To to chyba każdy zna.

www.onet.pl - To też

www.interia.pl - hmmmmm hyba nie jestem tu potrzebny :)

www.o2.pl - o tym dowiedziałem się niedawno.

www.pf.pl - a o tym dziś - strona Panorama Firm

 

No to chyba wszystko. Ale jak narazie to ta ostarnia mi się najbardziej podoba 30MB i w dodatku ma taki fajny przypominacz o zbliżających się świętach.

 

Pozdrawiam

Punek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, ze w sumie na wp pojemnosc jest chyba 10MB wiec nie ma sie czym zachwycać - cały czas musze tam kasować stare wiadomości (co mnie średnio cieszy). fajna jest nawet skrzynka box43 - tam mają konta 20 czy 25MB, dokładnie nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operator ma prawo do:

 

(...)

"Ograniczenia pojemności konta pocztowego Użytkownika do 30 MB i wielkości jednorazowej przesyłki pocztowej do 2,5 MB." 8)  

(...)

chmmm niewiem czy sie nie mylisz :) mi sie zdaje ze wieksze emaile mozna wysyłac ;) a tak np w kontach na pf moze byc kilka procetna powyzej 30mb! czytalem artykuł w chipie ;) Acha i te knot chip power :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...