Skocz do zawartości
kurczakin

Cusl Jaki Ram Jaki Bios

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam od wczoraj sprawnego cusl2-c posadziłem na niej celka tualatina 1466 (11*133) :D na bx modzie i działa tak sobie 100% stabilnie w temperaturze 43-47*C na standardowym (prawie) napięciu ale niestety po przesiadce ze starego tuv4x nie obyło się bez ofiar płyta nie lubi wszystkich kości ramu a raczej lubi tylko jedną a inne jej sie nie podobają

wkładałem różne kości od 64mb pc 100 (dwustronna) do 256 pc 133 (lubi tylko dwustronną)

mam 2 kości spectek 256mb jedna jest dwustronna druga jednostronna niezależnie od banku do którego włoże obie działa tylko dwustronna

sprawdzałem everestem co sie dzieje i everest widzi obydwie kości ale tylko jedna jest zaliczona jako ram druga sie kurzy :/

mam biosa standardowego 1003 prosto z fabryki :]

moje pytanie jest następjące czy jak zmienie biosa na najnowszy to będe mieć możliwość użycia obu kości ?

czy ktoś kto ma cuslke miał podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaci powiem ze w mom cusl2-c byly problemy jak wkladalem 2 kosci i jedna byla na 100 a druga na 133, i jeszcze mialem problem jak wkladalem 1 kosc dwustronna a druga jednostronna(ale nie ze wszystkimi kosciami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra sprawdziłem bios ten najnowszy ze strony asusa 1009 i on jest jakiś lipny nie ma w nim zmiany napięcia i jedyne co sie zmieniło na plus to że wykryło celka jako p3 a nie p2 :D wiec wróciłem do starszego

tak nawiasem czy do cuslek nie było jakiś nowszych biosów gdzieś w necie widziałem chyba nawet 1013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzuć linka bo ja jak zwykle prędzej rozwale klawiature niż coś znajde :D ja dokopałem sie tej dziewiątki w dziale download/motherbords/socket370/cusl2-c

i tam napisali że to wersja ostateczna :| a tu 14 :P

nie wiesz czy w tym biosku będzie vcore bo jakoś w 9 nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bo mam w swoim cusl2-c regulacja vcore dziala nie wiem moze wycofali ta wersje a linka ci niepodam bo korzystam z netu pzez gprs(3gr za 100kB)najwyzej po niedzieli zgram ze swojego i ci wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...