Skocz do zawartości
Rafaldo12

Intel Graphics Media Accelerator 950-sterowniki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam leptopa firmy acer kupionego w angli.Niestety tam nie mają zwyczaju dawać sterownków do sprzętu.Mam problem ze znalezieniem sterowników do tego użądzenia.w intenecie są jedynie do modelu 945.Prosze o pomoc w znaleziemiu.

Intel GMA 950 to typ mikroukładu (tłumaczenie everesta) http://support.intel.com/products/chipsets/gma950/gma950.pdf

 

a do tego napewno potrzeba sterowników Mobile Intel® 945GM Express Chipset Family

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnełem to co mi dałeś.Ale grafika nadal nie jest dobra.Przycina sie.

ja używam wersji

 

* Package: 26137

*

* Production Version 14.19.50.4497

*

*

* February 8, 2006

 

jak masz jakis serwer ftp to moge tobie wrzucic ok. 16mb

 

PS. Napewno sciagnales poprawne ? http://downloadfinder.intel.com/scripts-df...03&lang=eng

 

a sprawdz na stronie acera oni na serwerze ftp maja pelno oprogramowania i tam napewno znajdziesz wlasciwe

Edytowane przez contradanza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam leptopa firmy acer kupionego w angli.Niestety tam nie mają zwyczaju dawać sterownków do sprzętu.Mam problem ze znalezieniem sterowników do tego użądzenia.w intenecie są jedynie do modelu 945.Prosze o pomoc w znaleziemiu.

 

Mam dokładnie ten sam problem , po zainstalowaniu sterowników ze strony producenta pokazuje mi że mam 8 mb pamięci karty :( i w ogóle tak jakby tylko do samego chipsetu były sterowniki a nie do karty intel 950.

Moja sytuacja różni się jedynie tym że nie mam laptopa acer tylko gateway.

Jak by ktoś znalazł odpowiedź na ten problem to prosiłbym o kontakt

Edytowane przez MarekA7X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel® Graphics Media Accelerator 950

 

 

Dynamic Video Memory Technology (DVMT) 3.0 supports up to 224MB of video memory; system memory is allocated where it is needed dynamically.

Jak wyświetlany obraz nie wymaga więcej pamięci to karta ma 8MB, potrzebuje więcej to bierze więcej z ramu.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...