Skocz do zawartości
CriXu

Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazje kupic lapka DELL INSPIRON 6400, za calkiem przyzwoita cene (tak mi sie wydaje)... Koszt takiego lapka to 4500zł (nowy, na gwarancji z systemem Media Center Edition)...

 

oto jego specyfikacja:

 

Core 2 Duo Processor T7200 (2.0GHz 4MB L2cache 667MHz FSB)

1024MB 533MHz DDR2

160GB (5,400 rpm) Hard Drive

256MB ATi Mobility Radeon X1400 Graphics Card, PCI-Express x16

Primary 80 Watt/Hour, 9 CELL Battery

Bluetooth

i inne mniej wazne

 

 

Cena podobna do HP Pavilion dv6140pl RR387EA a wydajnosciowo zapewne DELL bedzie duzo lepszy... Ale czy moglby mi ktos powiedziec jak jest z awaryjnoscia DELL-a??? Bo gwarancje dostaje na rok a w tym HP-ku mam na 2 lata... HP do kupienia w kraju a DELL w anglii (gdzie aktualnie mieszkam, na ebay-u -nowy z gwarancja)...

 

Ktory lepiej wziac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary bierz i sie nie zastanawiaj powiedz tylko jaka matryca?? ja dalem 4599 za t2300 i dysk 100 tyle roznic zatem opyla sie chociaz wychodzi an to samo bo jak zdjac matryce to akurat do procka dochodzi no lae niewazne ;] zakochasz sie w baterii jak sie nauczysz nhc konfigurowac jakos sensownie...a przynajmniej taka mam nadzieje i btw. jesli kupujesz od osoby prywatnej to przetransferuj service taga bo sie dowiadywalem i mozna rozszerzyc podobno gware na pl a nawet jesli nie to i tak zby moc korzystac z gwarancji muszisz byc prawnym wlascicielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Sorka za odświeżenie tematu ale jeszcze borykam się z zakupem lapka :P

 

Problem w tym ze wersje z Bluetooth-em zostaly juz sprzedane i cena promocyjna (swiateczna) juz jest nieaktualna... Do tego troszke zmienili konfiguracje i na chwile obecna wyglada to tak jak nizej...

 

Aktualnie moge kupic cos takiego:

 

Core 2 Duo Processor T7200 (2.0GHz 4MB L2cache 667MHz FSB)

2024MB 533MHz DDR2

120GB (5,400 rpm) Hard Drive

15.4" UltraSharp™ W Screen TFT Display resolution: 1680x1050 with TrueLife™

256MB ATi Mobility Radeon X1400 Graphics Card, PCI-Express x16

Primary 80 Watt/Hour, 9 CELL Battery

i inne mniej wazne

 

Jedynie co mi sie nie podoba to, to ze nie ma BLUETOOTH-A, a ja wlasnie potrzebuje... Mam myszke i zestaw sluchawkowy do lapka i potrzebny mi jest koniecznie BT... Sprzet do kupienia za 4700żł z 2 letnia gwarancja producenta, sprzet zapakowany i nigdy nie otwierany... Piszą tak: (2 Year Warranty By Dell (Onsite))... Co o tym myslicie???

 

Warto ??? - to pierwsze moje pytanie...

 

A drugie to czy bede mial mozliwosc zamontowania BLUETOOTHA pod MiniPCI???? Czy jest tam miejsce na mozntaz dodatkowej karty??? Jest to dla mnie wazne bo moj laptop musi miec Bluetooth-a

 

Czy wie ktos cos na ten temat.. Czy bede mial mozliwosc montazu BT???

 

 

 

Bardzo prosze o odpowiedzi...

 

 

PS. To ja moze podam linka do aukcji, moze jest tam jakich haczyk ktorego ja nie widze... Zobaczcie czy wszystko jest tak jak powinno byc... :P

 

 

KLIK!!!

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtorze sie z pw... bluetooth jest na oddzielnym specjalnym laczau w tym lapku miesci sie pod listwa od powera... wiem ze chyba montarz + bluetootah proponowano mi w serwisie della za 90 zeta... ale kupilem z bt... matryca jest najlepsz a z tego zestaw... za to co mam w podpisie dalem 2,5 mica temu :mur: 4600 a dlaczego :mur: ?? bo byl z tych 2,5 miecha 2 w naprawie w usa... gwarancje masz letnia ale w usa na 99% ale zadzwon do dell pl i ci powiedza jesli znasz sevicetaga... i zalezy gdzie kupujesz i jak i skad?

 

tzn gware w UK

Edytowane przez shrek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...