Skocz do zawartości
BOB

Ludzie pomocy!!!!!!!!!!! Komp mi hałasuje jak nie wiem!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy włącze kompa coś mi w nim okropnie buczy. Uruchamiam go znowu I jest już cicho. czasem potrzebuje kilku resetów. Co robić, bo wk... mnie jak musze trzy razy kompa włączać!!! :twisted: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek zlokalizuj źróło buczenia. Wentylatory, dysk czy jeszcze coś innego. I wykonaj też taki manewr podłóż coś amortyzującego pod obudowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wentylator z karty graficznej. Nie resetuj kompa tylko poczekaj, buczenie ustanie jak sie smar troszke w lozysku zlasuje od temp.

I co? Mam tak zawsze czekać??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy no ale jedyne co ci moze buczeć to którys wentylator ... poprostu przesmaruj je oliwka .. po kropelce i ok bedzie :D ja do mojego wentyla starego od p2 kapałem olej jadalny .. wiecie z pierwszego tloczenia :D i chodzi ale szybko sie zastoi jak bedze nie uzywany :D a pozatym pewnie masz w nich tyle kurzu sie sie wiatraki nie chca krecic : :wink: .. wyczysc przesmaruj bedzie pewnie ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był wentyl to byłoby tak cały czas.

 

i tu się nie zgodzę : na moim starym gf2mx wiatrak wył przez pierwsze

30-60 sekund a po tym cichł , to samo miałem już na gf4ti

w pierwszym wypadku wymieniłem wiatrak, w drugim rozebrałem przeczyściłem i działa normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie. jesli masz tego U6 to ponoc baaaardzo halasuja, bucza. moze to to. Wez przsytaw ucho i pokoleji wszystko obslu<span style="color:red;">[ciach!]</span> ibedzie wiadomo co to, moze zasilacz albo cos nie wiem, posluchaj troszke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo jak ty, też mi coś "wrzeszczało" w kompie, to był któryś w wiatraków, to było dawno i nie pamiętam czy nie od zasilacza, <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span>ł się komp i odrazu darł morde, jeszcze winda się nie ładowała a ja już resetem go traktowałem, pare razy i od razu mu przechodziło, jeżeli czekałem to schodziło się dłużej.....

....najlepsze jest to, że po paru miechach samo przestało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wentylator z karty graficznej. Nie resetuj kompa tylko poczekaj, buczenie ustanie jak sie smar troszke w lozysku zlasuje od temp.

I co? Mam tak zawsze czekać??????
Oczywiscie, ze nie . Wystrczy go przesmarowac albo kupic nowy. Moj brat jednak nic takiego nie robi i buczy mu ale tylko przez parenascie sekund az smar troszke zrzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...