Skocz do zawartości
Samone3

Zasilacz I Problemy Z Usb?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odrazu zastrzegam ,że jestem totalnym laikiem .Miernika również nie posiadam:( .Mam sprzet taki jak w podpisie plus jeszcze jeden dysk twardy + 5 wiatraków.I mam pewnien problem co powiedzmy pół roku pada mi a to klawiatura a to mysz na usb i stad moje pytanie czy zasilacz moze powodowac te uszkodzenia ?? I za USB jakie napiecie odpowiada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie sa sterowniki myszka jest rypnieta u mnie jeszcze dziala pare minut ale u kumpla nawet nie ruszy O_o ,zaczynam myslec nad zmiana zasilazca chociaz miernik by mi sie przydał ,ale dzisiaj latałem po moim zadupiu i nigdzie nie mogłem dorwac :mur: ,a przyszła mi dzisiaj x1950pro i sie boje ja wsadzac do tego komputera :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miernik by mi sie przydał

I dorwałem miernik i... napiecia dobre bo

+5V 5.20V

+12V 11.99-12.03V

+3,3V 3.44V

sprawdzane pod obciazeniem tzn superpi 32M ,3dmark05 i prime95

mernik pozyczyłem pisze na nim YF-3503

najgorsze ,że zamówiłem juz nowy zasilacz w sklepie :mur: ale wsumie napiecia sprawdzalem jeszcze na starej grafice.

Ciekawe co powoduje te padniecia sprawdzałem na płycie wszystkie kondensatory wygladaja dobrze ,może wsumie mam takie szczescie bo neostrate mam od 3 lat modem jakos nie pada w tym czasie padły 2 klawiatury i mysz na usb i pare słuchawek/mikrofonów około 5 (ale w tym 3 przez marne wykonanie a 2 ot tak sobie)

Edytowane przez Samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma podobny problem.

PC nie wykrywa mu podłączonego odtwarzacza MP3. Player w innych komputerach jest normalnie wykrywany. Do tego na jego komputerze działają bez problemu inne urządzenia pod USB.

Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma podobny problem.

PC nie wykrywa mu podłączonego odtwarzacza MP3. Player w innych komputerach jest normalnie wykrywany. Do tego na jego komputerze działają bez problemu inne urządzenia pod USB.

Jakieś pomysły ?

Też tak miałem, nie działał MP3 Player od kolegi, wystarczyło że przeinstalowałem stery do USB, rozpakowałem stery do Chipsetu do katalogu i dałem systemowi żeby wyszukał sterów w tym katalogu znalazł po instalował i działał.

 

I dorwałem miernik i... napiecia dobre bo

+5V 5.20V

+12V 11.99-12.03V

+3,3V 3.44V

sprawdzane pod obciazeniem tzn superpi 32M ,3dmark05 i prime95

mernik pozyczyłem pisze na nim YF-3503

najgorsze ,że zamówiłem juz nowy zasilacz w sklepie mur.gif ale wsumie napiecia sprawdzalem jeszcze na starej grafice.

Ciekawe co powoduje te padniecia sprawdzałem na płycie wszystkie kondensatory wygladaja dobrze ,może wsumie mam takie szczescie bo neostrate mam od 3 lat modem jakos nie pada w tym czasie padły 2 klawiatury i mysz na usb i pare słuchawek/mikrofonów około 5 (ale w tym 3 przez marne wykonanie a 2 ot tak sobie)

Dziwne, zobaczymy jak przyjdzie nowy zasilacz. Może to od mobo może to ona robi jakieś zwarcia.

Edytowane przez misiek175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam nowy zasilacz wsumie troche BARDZO na wyrost ,ale miałem mały wybór w sklepie .I jak wczoraj mi sie dyski zawieszały komputer resetował jak miałem x1950pro podłaczonego to po zmianie zasiłki, nic, stabilna praca komputera ,więc jednak może zasiłka ,oby.Dziwne że napięcia dawała normalne O_o .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...