Skocz do zawartości
ryto

Router I Blokada P2p

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie w związku z korzystaniem z sieci p2p. otoz admin nalozyl na uzytkownikow sieci (internet radiowy) priorytety i oczywiscie p2p dostalo najnizszy mozliwy. przez co predkosci sa limitowane. natomiast predkosci z normalnych serwerow www sa takie, jakie byc powinny.

moje pytanie brzmi: czy istnieje mozliwosc takiej konfiguracji kompa, aby te limity obejsc (czyli oszukac router, że plik sciągany jest np z normalnego serwera www, a nie przez p2p)? Lub czy istnieje taki program?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens jest, bo kilku ludzi którzy notorycznie ściągaja przez p2p są w stanie zamulić każde łącze, sam jestem takim małym adminem, który raz po raz musi hamować co niektórych użytkowników mojej sieci, siedzi taki głab ropuści upload na maxa i sie cieszy że ściąga z prędkością 100kb/s a reszta czeka aż onet im się za 5 minut wgra, generalnie nie zarabiam na mojej sieci i jak coś komuś zablokuję to wie za co i nawet nie przychodzi i nie pyta dlaczego tylko www działa, umówiłem sie z ludzmi że ściagamy w nocy i koniec a jak sie komuśnie podoba to niech zakłada neostradę, i jakos od trzech lat wszyscy zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...