Skocz do zawartości
pachura

Obudowa Antec P180 - Kupno W Pixmania.com

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Chcę kupić Anteca P180 - najtaniej jest w pixmania.com (nawet 100 PLN taniej niż w normalnych sklepach), ale nie jestem pewien czy nie dostanę starej wersji tej obudowy (revision 1). Wysłałem do nich maila, ale nie mogę się doczekać na odpowiedź.

Nie wiecie, czy sklepy mają jeszcze stare wersje tej obudowy?

 

Kupował ktoś z Was w tym sklepie? Nie ma z nimi problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem u nich p150 - poszlo bezbolesnie, dostalem nowiutka rewizje (czerwiec 2006 - a kupowalem w pazdzierniku), caly interes sie zamnkal w nieco podan tydzien

 

sklep tej wielkosci ma spore obroty i dlatego szansa ze dostaniesz p180 z boskim tunelem vga i idealnie prostymi drzwiczkami ;) jest raczej mala. oczywiscie nikt Ci tego przez tel nie powie, ale moze chociaz Ci powiedza kiedy dostawa przyszla - o to zapytac zawsze mozesz

 

co prawda oceny na pinia.pl (czy jakos tak) sa raczej marne to ja nie mam do nich zastrzezen

 

oczywiscie dus ich mocno i wszystko kontroluj (ja dzwonilem do nich z 3 razy w trakcie calego biznesu)

 

cenowo sa nie do pobicia a i wtedy byli jedynymi co mieli p150 - choc chcialem kupic w polsce normalnie to sie nie dalo

 

jo muzy ;)

 

zadne ryzyko z ta przesylka - kuriera mozna sledzic i faktycznie bylo tak jak na www, przesylka porzadnie opakowana, kartony anteca sa solidne same w sobie - nie bylo zle, serio

 

inna sprawa ze z wroclawia ;) bedzie szybciej hehehe

Edytowane przez kater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...