Skocz do zawartości
emte

Problem Z Instalacją Windowsa Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem kompa znajomego do "przewinięcia", partycja zformatowana (dysk 80GB podzielony na 2 części) wkładam płytę, bootuje się, pierwsza część instalacji (wybór instalacji sterowników SATA lub odzyskiwanie systemu) idzie ok, potem powinna być chwila czarnego ekranu i przechodzi do drugiego etapu (wybór partycji, ewentualnie naprawa itp).. No właśnie ale wszystko zatrzymuje się na "czarnym ekranie" z migającym kursorem i nie chce iść dalej. Próbowałem podłączać inny napęd opt., inny dysk i dalej to samo, 0,5h czy 1h cały czas to samo nie przechodzi dalej. Ma ktoś jakieś pomysły? Bo mi się już chyba wyczerpały. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia zresetowane - nie pomogło.

CD na 100% sprawne, sprawdzałem.

Próbowałem zmiany taśm, wyjmowałem Ram, wyjąłem kartę graficzną i "przedmuchałem". Nadal to samo

Włożyłem płytę z inst. Vista Beta i także freez po chwili od ukazania się napisu Microsoft i paska postępu (zielonego). Coś jest nie tak. (Windows wcześniej działał, ale trzeba było przeinstalować tak był zawirusowany itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk raczej odpada, po podłączeniu go do mojego komputera instalacja przebiegła bez żadnych problemów. W kompie oryginalnym nadal to samo, wymieniałem RAM - nic nie dało. Nie mam pojęcia co może być, w pewnym momencie po prostu staje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...