Skocz do zawartości
Szczecin

Dziwne Pykania Podczas Włączenia Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem związany z uruchamianiem komputera. czasami jak włącze komputer to mi pika 3 razy głośniczek systemowy. włączam kompa a tu czarny jest i pika 3 razy. pomózcie ludzie bo jestem bezradny. wymieniłem płyte głowną, zasilacz i dalej nie wiem o co chodzi.na starej płycie to samo mi sie działo.

podaje wam moja konfigurację

AMD sempron 2500+

256mb ram

płyta MSI KT4AV

grafika ge force fx 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pikniecia hm, zalezy jaki masz bios ale wyjscia sa 2:

 

- padnieta karta graficzna badz sie jakos slot pobrudzil etc

 

- padnieta pamiec badz tez cos nie laczy tak jak powinno

 

i w tych dwoch rzeczach bym szukal problemu

 

 

edit: teraz dopeiro zwrocilem uwage ze masz ta sama plyte co ja, do niej jest dolaczony taki sledz z swiatelkami ktore przy starcie swieca w roznych kombinacjach, wtedy wlaczasz, patrzysz na jakim ukladzie sie zatrzymalo, zerkasz do instrukcji i masz rozwiazanie problemu :]

Edytowane przez gollumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pikniecia hm, zalezy jaki masz bios ale wyjscia sa 2:

 

- padnieta karta graficzna badz sie jakos slot pobrudzil etc

 

- padnieta pamiec badz tez cos nie laczy tak jak powinno

 

i w tych dwoch rzeczach bym szukal problemu

edit: teraz dopeiro zwrocilem uwage ze masz ta sama plyte co ja, do niej jest dolaczony taki sledz z swiatelkami ktore przy starcie swieca w roznych kombinacjach, wtedy wlaczasz, patrzysz na jakim ukladzie sie zatrzymalo, zerkasz do instrukcji i masz rozwiazanie problemu :]

no dobra ale ja tej instrukcji nie mam. bo ja kupiłem płytę to mi nie dali żadnych instrukcji. dali mi tylko płytę głowną :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...