Skocz do zawartości
Gosu

Genius Sw-hf 5.1 5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kupiłem te głośniki chwilowo mam je podlączone do Karajana na DFi :D ALe czekam na x-fi Xtreme Music,i mam pytanie czy to normalne ze głośnik centralny nie emituje dzwięku (kompletnie się nie znam na tych sprawach) subboffer jest tylko od basów itp?Bo tez nie gra,grają tylko cztery głośniki satelity przednie i tylnie.

Musze mieć jakies stery itp zeby było slychac dzwięk ze wszystkich głośników czy np filmy DVD będzie słychać z kazego?Moze i to głupie pytania ale zupełnie jestem zielony w tych sprawach,tak samo czy w grach tez musze miec jakies patche itp zeby dzwięk był z kazego głośniczka + central ?

I mam pytanie dotyczące opcji jakie ma subbofeer np DVD GAmE Tv cd/mp3

Jak naciskam na jaką kolwiek inną opcje to nie słychać dzwięku,jest jedynie cały czas na opcji DVD ,rozumiem ze do tego potrzeba jakichs specjalnych podłączeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podlaczyc sub przez taka krotka pomaranczowa przejsciowke, ktora dostales wraz z glosnikami. Sam mam X-fi XM i takich problemow po podlączeniu glosnikow do tej karty nie powinienes miec. Wlaczysz bass redirection i cmss 3d i zmiecie cie z krzesla :]

 

Już nie ma problemów,dzwięk jest mega konkret :-)

Jak najlepiej skonfigurować basy?i czy uzywac opcji SVM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma problemów,dzwięk jest mega konkret :-)

Jak najlepiej skonfigurować basy?i czy uzywac opcji SVM ?

Jeśli chodzi Tobie o THX to ja mam:

Crossover 110hz

sub level 100%

Ja używam SVM, bo niektóre mp3 graja mi ciszej inne głośniej [mam różnie ponagrywane], a tak wszystkie na tym samym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Tobie o THX to ja mam:

Crossover 110hz

sub level 100%

Ja używam SVM, bo niektóre mp3 graja mi ciszej inne głośniej [mam różnie ponagrywane], a tak wszystkie na tym samym poziomie.

 

Ok,mam pytanie kolejne,ustawiłem głośnoć tylnych satelit na maks ale nadal są za cicho czy są jakieś inne opcje jeszcze zeby je podgłośnić/Ustawailem poprzez THX center

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...