Skocz do zawartości
Amun

Acer 9302

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

sprzedaje u siebie duzo tych lapow. Przyciaga uwage bo ma spora matryce fajne parametry i jest w miare tani. Jakosc wykonania tez jest typowa dla acera - dobra i nic ponad to, bez rewelacji, ale zle tez nie jest. Jak to ma byc DTR do biora to ujdzie nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma i ile jest wart

bedzie służył w firmie , autocad , office

Tylko nie piszcie że to acer i od razu jest do [gluteus maximus].

 

2479562[/snapback]

sprzedaje u siebie duzo tych lapow. Przyciaga uwage bo ma spora matryce fajne parametry i jest w miare tani. Jakosc wykonania tez jest typowa dla acera - dobra i nic ponad to, bez rewelacji, ale zle tez nie jest. Jak to ma byc DTR do biora to ujdzie nawet.
W takich aplikacjach jak wyżej pogrubiłem, przydaje się 1gb ramu - 2 rdzenie nie nadrobią małej ilości pamięci operacyjnej...

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, zalezy co rysujesz. Ludzie stawiaja 3 kreski nakrzyz i mowia dumnie ze pracuja w cadzie i wymagaja minimum 1gb !!! hehe

Jesli ktos naprawde pracuje to wie ile potrzebuje ramu. Procek tak jak mowisz jest o wiele mniej wazny. Chociaz jesli robi sie podczas pracy wiele rzeczy naraz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram dokupcie na starcie bo 512 to jednak za mało w dzisiejszych czasach.

Kusi mnie tel laptop bo tani i ma 17" cali a po zatym na forum cad niektórzy ludzie piszą że na core 2 duo autocad jakoś dziwnie wolno chodzi, nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...