Skocz do zawartości
tatrazl

Symbian W Nokia E61

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić Nokie E61. Jako że telefon posiada symbiana to zamierzam instalować aplikacje pod symbiana. Pytanie: czy aplikacje te co instalowałem w m. in. 6630 i 6600 beda kompatybilne z tą nokią. Jeśli tak, to jak będa wyświetlane na większym wyświetlaczu niż w tamtych nokiach. Zależy mi szczególnie na smartmovie: filmy na takim dużym ekranie. Za odpowiedzi z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy z telefonów które podałeś nie będą kompatybilne z nokią E61(ma nowa wersję symbiana[9.1] , która nie jest kompatybilna wstecz) . Ale z dnia na dzień pojawia się coraz więcej aplikacji przeznaczonych na ten telefon (SmartMovie jest na 100% i działa na pełnym ekranie) po prostu szukając/kupując aplikacje szukaj wersji dla symbiana S60 3rd edycji . Według mnie nie ma sensu instalować smartmovie na tym telefonie , gdyż w odtwarzacz preinstalowany jest bardzo dobry (równiez dziła na pełnym ekranie) ale wybór należy do ciebie :)

 

jeśli to ten sam symbian (seria 60 czy jakoś tam ;p ) to będzie działać bez problemu :]

Niestety jesteś w błędzie :unsure: te telefony są z serii 60 lecz z innych edycji przez to nie są ze sobą kompatybilne :? Edytowane przez Jonatan007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programow dla ver 9 nie zainstalujesz na 9.1 , niestety

Coś ci się pomieszało... wersjia 9 to (9.1 i 9.2) i są one ze sobą kompatybilne . Programów dla wersji 6/7/8 nie zainstalujesz na wersji 9 ! Edytowane przez Jonatan007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...