Skocz do zawartości
Gość majkel84

Wrt54gl Na NeostradĘ ? Da Sie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

witam

zamierzam właśnie zakupić router/AP i mam pare ofert routerów z modemem ADSL za ok. 150zł, ale znając możliwości linksysa pomyślałem że sie skusze na WRT54GL

http://sklep.vico.pl/product_info.php/products_id/38023

 

No i pojawia się podstawowy problem - czy da sie tego używać z NEo ? Bo przecież to nie ma modemu ADSL a Sagema Fast 800 pod to nie podepne ...

 

A tak wogóle to jestem laikiem jeśli chodzi o zagadnienia sieciowe więc fajnieby było jakby ktoś mi powiedział dlaczego ten linksys jest taki super, czyli dokładniej co można uzyskać przez upgrade firmware'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

JEdnak rezygnuje z Linksysa (zakupie go jak będe miał wieksze wymagania)

 

Teraz do wyboru mam trzy (priorytet- cena)

D-link G604T

ZyXel Prestige 660HW-61

ASMAX AR804GU

 

Zastosowanie będzie początkowo tylko w domu WiFi do laptopa z czasem może udostępnianie góra kilku sąsiadom (tak, wiem, ze ZyXel nie ma odkręcanej anteny, ale da sie ją obciąć).

Może ktoś się podzielić opiniami na temat tych trzech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ci co kupuja takie wynalazki wczesniej czy pozniej laduja na forum :(((((((

wystrzegac sie jak ognia

Ci co kupują te wynalazki, nie wiedzą nawet, że takie fora istnieją :wink:, bo gdyby wiedzieli nie kupowali by...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

no dobra, ale nie usłyszałem opinii o żadnym z tych co zaproponowałem

Każdy jeden moge mieć taniej niż ten encore i w swojej naiwności sądze, że są lepsze od tego encore- są więc czy nie ?

który mam wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia i opinii znajomych wiem, że ASMAX AR804GU działa :) ,a Dlinki (różne modele) lubią się wieszać. ZyXel jako firma nie jest zła, ale jak sprawuje się 660HW to nie wiem... Osobiście nie kupiłbym żadnego z tych co podawałeś daltego nic nie będę polecał :wink:

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...