Skocz do zawartości
Beowulf

Plesn w nagrzewnicy???

Rekomendowane odpowiedzi

Po okolo 3 tygodniach od uruchomienia WC obejrzalem z bliska moja nagrzewnice (od poldka ze szrotu) i moim oczom ukazaly sie jakies pieczarki czy cos podobnego w poczatkowej fazie rozwoju. Wydawalo mi sie, ze sprzet dobrze wyczyscilem, domestosy, odrdzewiacze, ocet, keczup, nawet wacikiem ze sprytem przetarlem te feralne wloty. Coz, czeka mnie generalne czyszczenie ukladu, moze jakis plyn wleje, ktory takiemu zjawisku zapobiegnie. Moze znacie jakis dobry? A taki bylem zadowolony... do dzisiaj :? Dodam, ze biala plesn? wyrosla na wlocie wody do nagrzewnicy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poczekaj az wyrosna duze? Zawsze mozna sprzedac i jeszcze zarobic :lol: :wink:

A tak powaznie tez mam jakis taki lekko sliskawy nalot i tez mam demineralke, wiec nie mam pojecia od czego :)

Jak bede w macru w Lodzi to musze kupic jakiegos glikolu czy moze denaturatu to moze nie bedzie sie to rozwijalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie juz pisalismy o takich efektach.

To z czasem nieuniknione (ponoc) jezeli nie dodaje sie niczego do wody.

Ja dodaje troszke denaturatu i troszke borygo, efekt ?

jeszcze zadne grzypki czy inne obce elementy nigdy sie nie pokazaly w WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...