Skocz do zawartości
login666

Telewizja W Komórce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem sie zapytac co sadzicie, o idei telewizji w telefonie komorkowym?

czy sie sprawdzi, czy ta usluga stanie sie coraz bardziej powszehna? Jestem ciekawy, ze stanie sie to tak popularne, jak w azji, gdzie bardzo duzo osob oglada telewizje na swojej komorce. U nas podobno jest taka usluga w orange, ze jest pakiet i mozna ogladac tv caly miesiac, byc moze to odpale i sprawdze. A czy moze juz ktos z was to testowal, jak chodzi, jaki obraz?

z gory dzieki za odpowiedzi

login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ja sie wypowiem jako iż przez 3 tygodnie to testowałęm. Specjalnie dla Mobilnej TV zmieniłem na miesiąc sieć na Orange:)

 

Kanałów troche jest, aczkolwiek na żywo jest ich 5 z czego polskie 3 chyba. Reszta kanałów jest... jest, po prostu sobie są i tyle moge powiedzieć. Nie mam pojecia jaka jest ramówka. Np. kiedy bym nie włączył HBO to leci ,,HBO na stojaka"

 

Przejdźmy do jakości. Rozdzielczość 177x144 (coś koło tego). Dźwiek też słabiutki.

 

Wygląda to słabo, połączenie lubi się urywać. Ciężko coś usłyszeć jeśli nie jesteśmy w pokoju gdzie panuje cisza.

 

Nie nadaje się to do oglądania seriali, filmów ani tym bardziej do klipów muzycznych.

 

Jedyne do czego się to nadaje to są wiadomości na TVN24, a i tak jest 3 sekundowe opóźnienie w porównaniu do tego co leci w TV:)

 

 

Jednym słowem nie polecam tego, dzisiaj wracam spowrotem do Heyah:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dla biznesmenów ,co muszą mieć stały dostęp do informacji biznesowych ,kursów walut , notowań na giełdzie to taki kanał na komórce może być bardzo pomocny.Do oglądania samej TV się nie nadaje przy tak niskiej rozdziałce i jakości dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dla biznesmenów ,co muszą mieć stały dostęp do informacji biznesowych ,kursów walut , notowań na giełdzie to taki kanał na komórce może być bardzo pomocny.Do oglądania samej TV się nie nadaje przy tak niskiej rozdziałce i jakości dźwięku.

Chyba za dużo TV oglądasz. Biznesmeni kupują biznesowe telefony, nigdyś sławetna 6310i, a teraz serie E.

 

I jak mają cos sprawdzić to wchodzą w neta na telefonie, a nie odpalają TV:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo TV oglądasz. Biznesmeni kupują biznesowe telefony, nigdyś sławetna 6310i, a teraz serie E.

 

I jak mają cos sprawdzić to wchodzą w neta na telefonie, a nie odpalają TV:)

A i całkiem możliwe mądralo. TV nie oglądam prawie w ogóle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, tak czy owak sprawdze i stestuje ta usluge. no i zgadza sie, ja widzialem liste kanalow i to, co wydawalo mi sie najbardziej sensowne to wlasnie tvn24. NO chyba, ze ewentualnie jakies kanaly w stylu cartoon network, albo mini mini, ktore mozna dzieciakowi odpalic w samochodzie np. zeby sie czyms zajal. ok, dam znac jak to dziala, jak sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...