Skocz do zawartości
spartakus

Słuchawki Z Mikrofonem Do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Służyłyby standardowo do skype'a i komunikacji w grach.

pozdrawiam

Ostatnio też czegoś takiego szukam i chyba najlepsze w tej cenie są Creative Headset HS-600. Edytowane przez menajev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też czegoś takiego szukam i chyba najlepsze w tej cenie są Creative Headset HS-600.

Kosztuja w okolicach 100, widzialem je chyba za 109, ale pewnie mozna kupic taniej. Podobno sa najlepsze (hs 600) i maja dobrze regulowany mikrofon. znajomy chwalil sobie kiedys, ze bardzo dobrze mu sie w nich gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki Creative HS:600 mają naprawdę dobry dźwięk oraz jakość wykonanie jednak są one dla mnie totalnie nie wygodne

na siłę jestem w nich wytrzymać godzinę lub dwie ale później uszy bolą strasznie. Wykończenie jest z welury dokładając do tego ścisk i fakt że są zamknięte to jest kaloryfer na uszach :D Do tej pory moje uszy nie doszły do siebie po ostaniej sesji z nimi.

Niestety muszę się ich pozbyć mimo świetnego dźwieku jak dla mnie.

Więc przetestuj sobie je jeśli chodzi o komfort uzytkowania dla mnie jest nie akceptowalny. Nie chce już zamkniętych zraziłem się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos nam kolega przewrazliwiony jest. Ja mysle, ze HS 600 sa wygodne. JEstem przyzwyczajony do sluchawek bo spedzilem w nich polowe zycia, moze dlatego. Ale i tak twierdze, ze creative wypuscil na rynek dobre sluchawki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos nam kolega przewrazliwiony jest. Ja mysle, ze HS 600 sa wygodne. JEstem przyzwyczajony do sluchawek bo spedzilem w nich polowe zycia, moze dlatego. Ale i tak twierdze, ze creative wypuscil na rynek dobre sluchawki..

Kolega może i jest przewrażliwiony :D lecz pisze to po to żeby przetestować te słuchaweczki przed kupnem ponieważ nie jest odosobniony w tych opiniach :D Tym bardziej że poza tym słuchawki są luks oczywiście jak komuś pasują zamknięte.

Poprost trzeba wypróbować i tyle bo co do jakości dźwieku i wykonania są naprawdę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, trzeba sprawdzic jak sie trzymaja bo to nie tylko ma grac, ale i byc wygodne ;)

Wiec jestem w takim razie szczesliwcem, ze nie uciskaja mnie ;) Ale pamietam moja przygode z sluchawkami i faktycznie, na poczatku bylo bolesnie, a teraz w hs600 czuje sie komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem jakis program w tv (w weekend), juz nawet nie pamietam na ktorym kanale i robili w tym programie test sluchawek. Kupili 10 par roznych sluchawek, byly soniacze, koss'y philipsy itd. i z ich testow wyszlo ze hs600 byly nnajlepsze :D i tylko nie pytajcie co to za program, nie wiem czy nie jakis angielski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolączam sie do tematu. Poszukuje sluchawek z mikrofonem. Priorytetem sa gry oraz wygoda. Oczywiscie chce zeby byly jak najtansze, ale tak do 150zl choc chcialbym zeby kosztowaly troche mniej , ale moge dac wiecej w ostatecznosci. Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poprzymierzac rozne, zeby nie okazalo sie, ze jakis model jest niewygodny. No i odsluch. Trzeba testowac, testowac i jeszcze raz testowac.

1) Jeśli chcesz mieć świetny dźwięk w grach to skłaniałbym się do słuchawek zamkniętych typu HS-600 (otwarte gubią trochę złudzenie przestrzenności :D) i w grach są odrobinę gorsze.

2) Sprawdź sobie je jak ci leża na głowie (choć z czasem słuchawki odrobinę się dopasowywują)

3) Nie polecam słuchawek z wyściółką materiałową są dla mnie po prostu za ciepłe nawet gąbka po czasie staje się odrobina za ciepłą

polecam jednak raczej piankę

 

Sprawdź sobie HS-600 wprawdzie mają te wady lecz dźwięk w grach jest u nich bardzo dobry. Muzyka już gorsza i zauważalnie słabsza od Plantronicsów .audio 330 w cenie 110 zł (są otwarte oczywiście ). Skrobnę o nich trochę w wątku moim.

Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem jakis czas temu hs-600, powiem Wam ze na poczatku po godzinie uszy odpadaly, ale jakosc dzwieku jak dla mnie bomba, na prawde super w grach, jak i musyczka brzmi swietnie.

mam je chyba juz 2-3 miesiace i juz nic nie bola uszy, nawet po 8-10 godzinnym siedzeniu przed kompem, takze z calego serca polecam! (kupilem je za 70zl jak cos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...