Skocz do zawartości
brolly666

Jak Moge Sie Laczyc Z Neo?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to ze mam neo i za kazdym razem jak wiadomo musze sie laczyc przez program od tepsy ale nie to jest najgorsze, najgorsze to to ze ten program caly czas jest na pasku startu :/ Da sie jakos to obejsc moze ejst inny program albo jakoszmodyfikowac ten pomocy to mnie strasznie drazni :/

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Start --->wszystkie programy--->SpeedTouchUSB--->SpeedTouch Dial-up--->Connection--->Add

 

W DUN entry wpisujesz np. Neostrada

W User name nazwe uzytkownika ktora na pewno znasz (np. fgPmTx@neostrada.pl)

password - haslo (np mietek ;p)

Dajesz connect i cieszysz sie neostradka bez tego programu na pasku zadan.

;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekij panowie biore sie juz do roboty :D

 

Ps po co mi firewall?? szanse na to ze ktos bedzie chcial sie zabarc za mojego kompa raczej sa nikle :/

 

aha i jakiego firewalla polecacie?? najlepiej jakis darmowy nie mam kasy na zakup jakiegos pozadnego w tej chwili.

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekij panowie biore sie juz do roboty :D

 

Ps po co mi firewall?? szanse na to ze ktos bedzie chcial sie zabarc za mojego kompa raczej sa nikle :/

 

aha i jakiego firewalla polecacie?? najlepiej jakis darmowy nie mam kasy na zakup jakiegos pozadnego w tej chwili.

Ściągnij Reg Cleanera i usuń nim wpis z rejestru dot. softa do nawiązywania połączenia z neo, autoconnect jest wypaśny(polecam), sam nawiązuje połączenia etc. A co do firewalla to Zone Alarm, albo Kerio Personal Firewall(30 dni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie używasz tepsowej płytki to koniecznie poinstaluj zapory i na sam koniec podłącz kabelek telefoniczny do modemu i ustanów połączenie. Jeżeli tak nie zrobisz, masz winde zawaloną syfem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to instaluje firewalla a co do tego zamulacza nortona to uzywam go od dos dawna kupiel go w 2004 mam wersje z 2003 ale aktualizuje go id aje rade.

Ja też używam Nortona (2004) tylko bez antywirusa i mni nic nie zamula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...