Skocz do zawartości
arthurrr

Deinstalacja Opensuse 10.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tydzień temu ściągnąłem sobie opensuse'a 10.2 żeby zobaczyć jak to wygląda ten darmowy system, no i na początku było fajnie, ale po pewnym czasie już nie jest. No i zdecydowałem, że chce się go pozbyć. Tylko teraz pytanie: jak?

Na stronie o opensuse (suse.ehelp.pl) nie mogłem nic o tym znaleźć, więc pomyslałem, że wy mi pomożecie.

A więc jak się usuwa system opensuse 10.2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak każdy inny system, formatujesz partycje z systemem i usuwasz bootloader, jak to zrobić masz opisane w faq: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=169666

Formatujesz partycje... fajnie tyle, że to są 3 partycje w formacie linuxowym -> Dołączona grafika

 

więc mam je tak normalnie sformatować jak zwykłą NTFS? i którą mam sformatować z tego obrazka?

 

co do bootloadera to rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usun swapa i 2 x ext3 (albo od razu cala extended), a pozniej stworz i sformatuj partycje ntfs (na extended) lub rozszerz ta ktora jest dostepna na dysku (jesli chcesz miec caly dysk jako jedna partycje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usun swapa i 2 x ext3 (albo od razu cala extended), a pozniej stworz i sformatuj partycje ntfs (na extended) lub rozszerz ta ktora jest dostepna na dysku (jesli chcesz miec caly dysk jako jedna partycje)

Aha. Dzięki za pomoc.

 

pozdrawiam,

a temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...