Skocz do zawartości
marcinosr

Pytanie O Acera Travelmate 2413nlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od ponad roku posiadam lapka Acer TravelMate 2413 NLMi, o następującej konfiguracji:

Procek: Celek M 370 1,5 Ghz

Pamieć: 512 (2x256) DDR2

K. graficzna: zintegrowana Intel 910/915

Dysk 60Gb

WLAN

Nagrywarka Lite-On SOSW-833s

 

Czy ktoś z wa się orientuje jakiego max. procka można by wsadzić do tego lapa oraz czy da rade jakoś zmienić w nim grafikę??

 

Może ktoś z was posiada jakiś dokładny opis płyty głównej jaka znajduje się w tym lapie??

 

Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika:D jak moge to sprawdzic?? Masz moze nazwe jakiegos programu ktory mi poda jak chipset ma plyta? bo probowalem programem do testow z zestawu programow Hirens.BootCD.8.7 i nie umiel podac mi chipsetu.

 

Dobra mała poprawka znalazlem jakis programik RightMark Memory Analyzer w wersji 3.65

i wedlug niego pokazuje

Northbridge Intel 82915GM/PM

Southbridge Intel 82801FB (ICH6)

Edytowane przez marcinosr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ze z Herosa V nici :( trudno ale moze cos z tym prockiem wykombinuje:D

Wejdź na strone Intel'a i znajdź swój chipset - to nie trudne ;) Co do gry Heros V - są jakieś pliczki do podmiany i gra działa. Sprawdź to w wątku o kompatybilności GMA915 w grach.

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na strone Intel'a i znajdź swój chipset - to nie trudne Co do gry Heros V - są jakieś pliczki do podmiany i gra działa. Sprawdź to w wątku o kompatybilności GMA915 w grach.

Z chipsetem sobie poradziłem, a co do Herosa V to już dawno go uruchomiłem na mojej słabiutkiej grafice ale jak to wyglądało i działało to już inna baja :D (slajdy, brak tekstur w oddali itp.) - dlatego liczyłem po cichu na niemożliwe i zmianę grafiki.

 

Mimo wszystko dziękuje bardzo za radę, dzięki wam dowiedziałem się dziś co nieco o moim lapku :D

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

Edytowane przez marcinosr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...