Skocz do zawartości
Emilopez

Szybka z plexy

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem już wszystko w swojej bocznej ściance ale nie mam pomysłu na zakrycie brzegoow plexy, tzn. jest ona jush umiejscowiona ale boki są "gołe". Myślałem o takich uszczelkach jak do okien pomalowanych na czarno (mam czarną bude)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?: troszke za malo napisales i nie za bardzo wiadomo o co chodzi :!:

 

jak to zakryc brzegi plexi - dales ja od zewnatrz czy jak :?:

jak od srodka to w czym problem i tak nie widac :?:

 

a jezeli chodzi Tobie o krawedzie otworu wycietego w boku (w blasze) to polecam z domowych sposobow izolacje z przewodow - kupujesz kabel odpowiedniego koloru, nacinasz izolacje wzdluz, wyciagasz drut i zostaje sama gumowa oslonka, nakladasz ja na krawedzie tym nacieciem z zeby sie trzymala to mozesz przyklejac jakims silikonem lub czyms podobnym - kup kabel o odpowiedniej srednicy - metr kosztuje kilka zl w marketach budowlanych (OBI, itp)

 

zerknij na Moded-Kompz.net - tam koles Woocky opisal ladnie wykanczanie okna :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakryj ranty w blasze przecieta wzdluz izolacja od kabla (jezeli nie masz uszczelki) i przyklej szybke od wewnatrz na bardzo mocna tasme klejaca - ja tak mam i trzyma mi sie maxymalnie - ale niedlugo d szklarza jade zamowic sobie szybke i w discotechu zamowie uszczelke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie czym grawerowac i jak gleboko :D moze jakis pozadny link czy cos takiego z gory TNX 8)

Mozna roznie, najlepiej jakims dremelowatym, ale mozna tez cyrklem na przyklad, ktos zapodawal podswietlona szybe z grawerunkiem cyrklowym, calkiem ladny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie czym grawerowac i jak gleboko :D moze jakis pozadny link czy cos takiego z gory TNX 8)

Mozna roznie, najlepiej jakims dremelowatym, ale mozna tez cyrklem na przyklad, ktos zapodawal podswietlona szybe z grawerunkiem cyrklowym, calkiem ladny efekt.

Tutaj jest efekt zabawy B3TONA z cyrklem i plexi.

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=33804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka ale w ciagu dlaszym nie mam pojecia jak gleboko :D mam to wyryc bo chce obok plexy dac djode zeby mi tylko ten znaczek bio hazard'u swiecil :D (narazie wyrylam probni na pudelku od CD i jest Zajefajnie :D:D:D ale niestety nie swieci bo[tak mi sie przynajmniej wydaje] jest za cieki plastik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka ale w ciagu dlaszym nie mam pojecia jak gleboko :D mam to wyryc bo chce obok plexy dac djode zeby mi tylko ten znaczek bio hazard'u swiecil :D (narazie wyrylam probni na pudelku od CD i jest Zajefajnie :D:D:D ale niestety nie swieci bo[tak mi sie przynajmniej wydaje] jest za cieki plastik)

Poskrobaj troszke na jakims scinku z plexi, sam stwierdzisz jaka glebokosc cie zadowala.

Jezeli chcesz podswietlac, to nie dawaj diody obok plexi, tylko daj ja do czola .

No wiesz, przyloz do boku/najwezszej czesci plexi, dopiero wtedy jest odpowiedni efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...