Skocz do zawartości
michalak

Zalewski wygrał idola

Rekomendowane odpowiedzi

A zkąd wiesz, co on robi poza programem? 

a zkąd ty wiesz co on robi poza programem ?

z kąd ja wiem ? może go znam, może nie, ale jak nic nie wiem o nim to sukeruję sie jego zachowaniem, zaś dla ciebie każdy kto ma długie włosy to satanista, co ?

 

Oceniasz ludzi tak, jak ich ukazują, a w życiu ich nigdy w real nie poznasz i nie masz pojęcia, kim oni są, jak sie zachowują. Wiesz- zacznij czytać Życie na Gorąco- to pismo dedykowane tobie- będziesz w swoim żywiole! :lol: :twisted:

A ZKĄD TY WIESZ JAKI JA JESTEM, I JAKA JEST ODPOWIEDNIA DLA MNIE LITERATURA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do księży........to nie twoja sprawa, jaki ja mam do nich stosunek, bo to nie oto tutaj chodzi. Mam prawo myśleć tak jak ja chcę. 

A jak myslisz, zkad on ma kasę na komputer? Z resztą nie wnikam- ty rób swoje a ja ja swoje. A co on mi- może być na tym forum- ja tylko jestem uczestnikiem i nic nie mam "władzy" żeby coś zrobić innego. Mnie to nie obchodzi. Z resztą- to już off topic- zamknij go , bo robi sie z tego forum powolutku burdel 

miej stosunek do księży jaki tylko chcesz, ale nie muszą wszyscy o tym wiedzieć, ja swój stosunek do księży (zapewniam cie że nie jest on pozytywny) zachowuje dla siebie i wydaje mi sie ze tak jest najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyrie eleison.

Chryste eleison. Kyrie eleison.

Chryste, usłysz nas.

Chryste, wysłuchaj nas.

Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.

Synu, Odkupicielu świata, Boże,

Duchu Święty, Boże,

Święta Trójco, jedyny Boże,

Jezu, Kapłanie na wieki, zmiłuj się nad nami.

Jezu, nazwany przez Boga Kapłanem na wzór Melchizedeka,

Jezu, Kapłanie, którego Bóg namaścił Duchem Świętym i mocą,

Jezu, Kapłanie wielki,

Jezu, Kapłanie z ludzi wzięty,

Jezu, Kapłanie dla ludzi ustanowiony,

Jezu, Kapłanie naszego wyznania,

Jezu, Kapłanie większej od Mojżesza czci godzien,

Jezu, Kapłanie prawdziwego przybytku,

Jezu, Kapłanie dóbr przyszłych,

Jezu, Kapłanie święty, niewinny i nieskalany,

Jezu, Kapłanie wierny,

Jezu, Kapłanie miłosierny,

Jezu, Kapłanie dobroczynny,

Jezu, Kapłanie pałający gorliwością o Boga i ludzi,

Jezu, Kapłanie na wieczność doskonały,

Jezu, Kapłanie, który wszedłeś do nieba,

Jezu, Kapłanie, siedzący po prawicy Majestatu na wysokości,

Jezu, Kapłanie wstawiający się za nami przed obliczem Boga,

Jezu, Kapłanie, któryś nam otwarł drogę nową i żywą,

Jezu, Kapłanie, któryś umiłował nas i obmył od grzechów Krwią swoją,

Jezu, Kapłanie, któryś siebie samego wydał jako ofiarę i hostię dla Boga,

Jezu, Ofiaro Boga i ludzi,

Jezu, Ofiaro święta,

Jezu, Ofiaro niepokalana,

Jezu, Ofiaro przyjęta przez Boga,

Jezu, Ofiaro przejednania,

Jezu, Ofiaro uroczysta,

Jezu, Ofiaro chwały,

Jezu, Ofiaro pokoju,

Jezu, Ofiaro przebłagania,

Jezu, Ofiaro zbawienia,

Jezu, Ofiaro, w której mamy ufność i śmiały przystęp do Boga,

Jezu, Ofiaro, która dwoje jednym uczyniła,

Jezu, Ofiaro od założenia świata ofiarowana,

Jezu, Ofiaro żywa przez wszystkie wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej autentyczni sa za to debile blokersi spiewajacy wiecznie o tym jakimi to sa nieudacznikami, zmieniaja sie tylko rzeczy i osoby na ktore zwalaja wine :lol:

 

Zxc - nie ogladales, to sie nie wypowiadaj. 

 

Ja tam sie ciesze, ze wygral moj faworyt - szatan z jajami :)

Zauwazcie cholera ze oni owszem moze i nadaja (chodz dla jednych dla drugich mowia prawde) ale przynajmniej nie wyzywaja w kawalkach INNYCH (SUB)KULTUR !!!!!!!!!!!!! Wiec z tego wynika ze sa 10000 razy lepsi od was ! Tylko tyle napisze bo hh nie slucham od jakiegos czasu zbyt czesto (patrz podpis) ale szanuje... Bo te chlopaki maja talent, sa zaparci, maja leb na karku i mozna na nich liczyc jak sie ich zna.. Jakbyscie znali chociarz jednego chlopaczka ktory zamiast krasc/cpac/pic/gnic w domu/czy co kolwiek innego, siedzi i pisze texty to byscie moze kur.. zrozumieli o co w tym wszystkim chodzi. Poza tym swoja wiedze o hh opieracie wylacznie na tym co uslyszeliscie gdzie ? W radiu czy w telewizji ? A moze na jakis punkowych imprezach gdzie chleje sie jabole za 3,60 ?? Przesluchajcie chociarz 1/100 kawalkow ktore ja przesluchalem (po 50 razy kazdy az do zrozumienia kazdego slowa i kazdej zwrotki) i dopiero wtedy wyrazajcie opinie !!

 

Bo hiphop to sztuka !! Malo tego hiphop to zabawa slowem, przenosnia i dzwiekiem...

 

Tak samo wszystkich podzielajacych negatywy na temat hiphop`u odsylam do programu w tvp1 ktory byl juz jakis czas temu, na prawde powinniscie byli go obejzec, wypowiadali sie tam ludzie ktorzy przynajmniej znaja sie na tym o czym mowia (muzyka, socjologia itd.)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lookout: piszesz o kolesiach, ktorzy ZAMIAST "krasc/cpac/pic/gnic w domu/czy co kolwiek innego" siedza i pisza teksty.

Byc moze, ale ich obraz jaki sami kreuja jest inny - oni moze i pisze te teksty ale PRZED albo PO "krasc/cpac/pic/gnic w domu/czy co kolwiek innego". I czesto pisza wlasnie o takich rzeczach. Wiec jesli nawet pisza "czysto teoretycznie" :lol: to i tak tymi swoimi rymami mieszaja w glowach gowniarzom, ktorzy ich sluchaja. Znam jednego takiego lebka co mu hh nasrali w glowie :evil: i na tej podstawie wnioskuje.

 

Nie wierze w obraz prawie swietego hiphopowca Krolika z 8 mili :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyrie eleison.

Chryste eleison. Kyrie eleison.

(...)

Jezu, Ofiaro żywa przez wszystkie wieki.

Wujek - Ty nas próbujesz nawracac??? Czy po prostu sprowokowac roznych przyglupow, co na widok koloratki dostaja amoku? To jakies badania socjologiczne? :lol:

 

Bo jezeli na serio to czy aby walenie tu litania nie jest jakims swietokradztwem przypadkiem :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lookout: piszesz o kolesiach, ktorzy ZAMIAST "krasc/cpac/pic/gnic w domu/czy co kolwiek innego" siedza i pisza teksty.

Byc moze, ale ich obraz jaki sami kreuja jest inny - oni moze i pisze te teksty ale PRZED albo PO "krasc/cpac/pic/gnic w domu/czy co kolwiek innego". I czesto pisza wlasnie o takich rzeczach. Wiec jesli nawet pisza "czysto teoretycznie" :lol: to i tak tymi swoimi rymami mieszaja w glowach gowniarzom, ktorzy ich sluchaja. Znam jednego takiego lebka co mu hh nasrali w glowie  :evil:  i na tej podstawie wnioskuje.

 

Nie wierze w obraz prawie swietego hiphopowca Krolika z 8 mili :lol: :lol:  :lol:

Czysto teoretycznie to na pewno nie :wink:

A takich gowniarzy i tak juz nic nie uratuje... IMO sa skazani przez los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie będę się wypowidał, a Polski hip-hop nie bardzo mi podchodzi :!:

Czarnuchy rulez

Nie powidziałem, że czarnuchy, i bez rasizmu :) biali raperzy też istnieją, a przeciwko czarnym nic nie mam

Sorry zle mnie zrozumiales niggasy sa the best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...