Skocz do zawartości
Mr.Martin

Outlock 2007 A Otrzymywane Odpowiedzi Z Tego Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Viste OEM Pl oraz Office 2007 Pl. Z pakietu Office korzystam z programu Outlock 2007 i nie stety mam problem , gdzy gdy przychodza na emaila potwierdzenia o odpowiedzi na jakis watek to w tym amailu link do danego watku jest nie katywny - trzeba zaznaczyc go i wkleic do przegladarki aby mozna bylo przeczytac. Zas z innych forum jak przychodza emaile to linki sa aktywne.

Czy u Was tez tak jest ? ( mowa do posiadaczy Outlocka 2007) ?

Wczesniej jak mialem Outlock 2003 (pakiet office 2007) tego problemu nie bylo i linki w emailach z tego forum byly aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Outlook 2007 i nie doświadczyłem takich problemów z nieaktywnymi linkami w powiadomieniach z forum.

Nieaktywny link jest u mnie tylko w emailach zakwalifikowanych jak junk mail.

 

EDIT: A spróbuj dodać adres forum_wysylka@purepc.pl do listy bezpiecznych nadawców. Może to rozwiąże problem.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja wlasciwie taz z prosba o pomoc. Piszesz ze masz viste i outlocka, tak jak ja, czy wobec tego mógłbys mi opisac krok po kroku jak skonfigurowac outlocka pod konto z onetu i z msn hotmail?

Co do Twojego problemu to posiadam podobny ale w przypadku pracy z programem GG

leonidaas@op.pl prosze odpisz...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...