Skocz do zawartości
=KzK=

Uszkdzona Grafika?

Rekomendowane odpowiedzi

witam wymieniłem płytę główną na asusa a8v-x chipset Via na starej płycie nforce3 miałem problemy z freezami lecz nowa płyta problemów nie rozwiązała jest jeszcze gorzej komputer się odrazu zawiesza gdy sie uruchamia system lub chwile po (xp sp2) po odinstalowaniu sterów od grafy jest ok na starej karcie gf4mx ze sterownikami wszystko cacy ściągnąłem nowy bios nowe sterowniki od płyty to samo

grafika 6800gs zasilacz Tagan450w wszystko sprawdzane u znajomego wygląda że jest ok

co może powodować ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co niezbędne mam zainstalowane obecnie pożyczyłem od znajomego grafikę gf4 ti a on używa mojej i niema z nią żadnych problemów czy mimo tego karta może być uszkodzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj postawić system, a potem wgrywaj sterowniki po kolei, na końcu sterowniki do Nforce 3. Właśnie przed chwilą przechodziłem coś podobnego na płycie MSI k9n. Postawiłem nową Windę, potem po kolei sterowniki - w tym oryginalne z CD dołączonej do płyty głównej, po zrestartowaniu system za pierwszym razem zresetował się po pokazaniu pulpitu, i tak w kółko. Myślałem, że zasilacz nie wyrabia, albo grafika uszkodzona, postawiłęm system od nowa, wgrałem wszystkie sterowniki oprócz tych od MSI, i system startuje- sprawdzone kilkanaście razy pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=KzK= jaki masz zasialcz?

moj brat mial to samo, karta wchodzila w jakis "inny" tryb i wtedy bylo ok ale mialo o polowe mniej swoich mozliwosci, zmienil zasilacz na tagana 380 z tracera i teraz smiga az milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...