Skocz do zawartości
ZooM

Help! Jakie To Kości? Sprzedawca Twierdzi że D9

Rekomendowane odpowiedzi

brawo :)

 

.. tylko ze o ile mi wiadomo A-DATA nie robi kosci

 

A-DATA ddr2 800 robi sie na eilpidach i mironach...

 

kiedyś miałem takie ramce:

Dołączona grafika

nie chciały robić 800 mhz 4-4-4-12 a z problemami robiły 1000 mhz 5-5-5-15

 

Te które obecnie sprzedaję wyglądają tak:

Dołączona grafika

 

przy 2.4V bez problemu osiagają 100% stabilne 1000 mhz 4-4-4-12

 

dlaczego uważam ze to microny?

1) elpidy nie są w stanie pracowac przy takich ustawieniach

2) elpidy przy 2.4V zapewne by się uszkodziły

3) rozważałem tez promosy -ale one tez nie lubią 2.4V - poza tym a-data ich nie stosuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super że tu odpisałeś milans, byłem zmieszany przed zakupem

bo Micron D9 muszą byc oznaczone logiem i serią D9XXXX

czyli te to pewnie jakieś rebrandy?

Edytowane przez ZooM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Milans

Głupoty gadasz.

 

To są Elpidy, dobre kostki radzą sobie z dużym V i robią b. ladne wyniki.

Mam A-Daty Vitesta 667MHz na Elpidach (mają identycznie oznaczone kości, róznie się tylko cyferkami od tych z 2 zdjecia), i robią 740Mhz na 3-4-4-4 przy 2,2V. Przypuszczam, że gdyby miały lepszego procka to to mogłby zrobić równie dobry wynik. Przez pewnien czas chodziły na 2,3V i nie było problemów.

Tak więc nie wciskaj ludzią bajek o D9.

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cichy_killer

 

miałem 3 pary ramców na elpidach ale żadne nie potrafiły osiagac takich czestotliwosci.

nie miałem czasu zeby długo sie bawic tymi ramcami ale co udało sie osiągnąc wiadomo. w miedzyczasie gadałem z Xtreme Addict - w sumie razem doszliśmy do wniosku ze to chyba micron. no cóż.. jutro najprawdopodobniej w moje rece wpadnie pare kompletów to zobaczy sie co potrafia pozostałe sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że zrobiły te 1000@CL4 to nie oznacza że to od razu Microny ;)

Patrze teraz dokładnie na moją kostke i twoja sztuka ma mniejszą kropke, reszta wygląda jak u mnie.

 

 

Nadal uważam że to nie D9.

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz..... w nowych GSkillach 2GBHK są Promosy ktore robią 3-3-3-5 @ 800 @ 2.35V, i 4-4-3-5 @ 1000 @ 2.25V oraz 1200 5-5-5-15 @ 2.15V

Wg wiarygodnych info spokojnie wytrzymują 2.5 V.....

A jak to sie ma do tematu poza reklama HK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos mi powiedziec co to za pamieci sprzdaje dystybutor ABCData jako Vitesty? Czy to te same kosci tak chwalone przez wszystkich za wydajność? Przedtem opakowanie wygladalo jak pierwsze zdjecie a teraz tak jak drugie. Zamowilem Vitesty a przyslali takie. Twierdza ze to to samo...

post-113947-1172058994_thumb.jpg

post-113947-1172059148_thumb.jpg

Edytowane przez BlackJack1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos mi powiedziec co to za pamieci sprzdaje dystybutor ABCData jako Vitesty? Czy to te same kosci tak chwalone przez wszystkich za wydajność? Przedtem opakowanie wygladalo jak pierwsze zdjecie a teraz tak jak drugie. Zamowilem Vitesty a przyslali takie. Twierdza ze to to samo...

Vitesta to Vitesta, a te co dostałeś to najzwyklejsze A-Daty, czyli zrobili Cię w "bambuko" :wink:

 

@MILANS

Ja nie twierdze że twoje memki nie są nic warte, twierdze tylko że to nie Microny ;]

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos mi powiedziec co to za pamieci sprzdaje dystybutor ABCData jako Vitesty? Czy to te same kosci tak chwalone przez wszystkich za wydajność? Przedtem opakowanie wygladalo jak pierwsze zdjecie a teraz tak jak drugie. Zamowilem Vitesty a przyslali takie. Twierdza ze to to samo...

Wydaje mi się a wręcz jestem pewien, że zostałeś zrobiony i to brzydko ...

 

Vitesta, to takie A-Daty, które są sprzedawane drożej, jako lepsze RAMy o wyższych parametrach i ZAWSZE na opakowaniu znajduje się napis Vitesta.

To drugie, to nie jest Vitesta, co nie znaczy że nie potrafią dużo a może tyle samo... wszystko zależy od tego jaki egzemplarz się trafi.

 

Przy Vitesta będziesz miał gwarancję na wyższe osiągi - parametry powinny być napisane na pudełku.

 

ABCData, to "zwykły" dystrybutor i ludzie tam pracujący przerzucają jedynie sprzęt, nie zawsze orientując się nawet jakiego koloru jest opakowanie i jak wygląda - siedzenie przed pulpitem i wklepywanie cyferek, to też sprzedaż...

 

Zwróciłbym im to z zaznaczeniem, że to NIE JEST Vitesta. To tylko moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

wreszcie przetestowałem pamięci a-data te same co na fotce narazie tylko 2 szt ale wyniki ładne

pierwsza 1000 mhz 4-4-4-12 2,3v

duga 1000 mhz 4-4-4-12 2,4v

zostały mi jeszcze 6 szt do sprawdzenia , reszta sie sprzedała ale jak za takie pieniądze to chyba lepszych kostek sie nie znajdzie

 

po testach wszystkich 8 sztuk okazało sie ze wszystkie ida 1000 mhz

1 idzie 1000 mhz 5-5-5-15 2,4v

6 idzie na 1000 mhz 4-4-4-12 2,4v

1 idzie na 1000 mhz 4-4-4-12 2,3v

te co ida na 4-4-4-12 ida tez na 1100 mhz 5-5-5-15 2,4v

 

po testach sadze ze to naprawde fajne ramki jesli ktos by szukał takich ramek zapraszam na priv zostało mi kilka sztuk

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...