Skocz do zawartości
Dr@GuN

Creative Gf2mx 64mb Sdr :) Kłopot Z Sterami ?

Rekomendowane odpowiedzi

hej , mam problema , jakiś czas mam kompa na

tulipan 1000@1330 default vcore :)

2x128mb sdr 142mhz <lol>

abit bx133-raid

i nieszczęsny creative gf2mx(nie wiem ile) 64mb sdr :)

 

kłopot polega na tym że jak nagrywam stery z oryginalnej płyty (od creative) to jest git , jak nagram omegi albo nividi 44.03 (takie mam na składzie ponoć stykają) to jest czarny ekran , komp chodzi ekran się wyłącza , no to w awaryjny go i przywracanie sterów.... :damage_wall: i znowu chodzi....co jest grane :/ ??

dodam że mam słaby dzielnik dla agp i wychodzi mi prawie 89mhz na agp...ale teoretycznie karta powinna to trawić , miałem asusa p2b-f tam sie zworkami przestawiało jeszcze wszystko , pamiętam że kiedyś nie dałem dobrego dzielnika i karta hulała na 112mhz bodajże :) i to na omegach :/ co jest grane , czy jest to wina sterów?

Edytowane przez Dr@GuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręć tego tulipana i daj domyślną szyne. IMO grafa wymięka bo ma za wysokie takty, 89 na agp, to daje 44,5 na PCI - hardkor, ciesz się że ci jeszcze dyski nie wybuchły ;)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44,5 na PCI - hardkor, ciesz się że ci jeszcze dyski nie wybuchły

dobra dobra nie wiesz że ta płyta ma dobre dzielniki dla pci ? przy 133mhz trzyma 33mhz dla pci

karta na starej płycie miała tyle samo i chodziła , na tej już 2 reinstalowałem system , i to samo...co jest ?

 

Odkręć tego tulipana i daj domyślną szyne.

sie zobaczy zaraz ale to chyba nie jest przyczyna :/

 

smal updejt:

 

tulipan odkręcony , standardowe takty i to samo ciągle , z tym że na omegach wyświetla się obraz w 800x600 w 4bit nie da sie nic zmienić...to jest troche dziwne że tak powiem...zastanawiam się bo wiekszość kart jest chyba ddr z gf2 co ? bo jeżeli tak to jest bardzo prawdapodobne że karta jest wykrywana jako gf 2 mx z 32mb ddr....i nie ma obrazu...

Edytowane przez Dr@GuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...