Skocz do zawartości
teges

Blok Wodny Na 8800gts - Fullcover

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję blok wodny fullcover na GPU, konkretnie 8800GTS.

Znalazlem tylko cos takiego http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1868

Bloczek, wlasciwie blok, bardzo fajny, ale zawsze jest jakies ale. Cena zaporowa, połowa wartosci karty.

Czy sa jakies inne bloki fullcover na ta karte o bardziej przyjaznej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam EVGA'e. nie wiem jak tobie ale mi nie chce sie czekac dwa miesiace na zrobienie bloczka (chyba, ze bylby to duzo krotszy okres). rozwazam ewentualny zakup nowego Cuba GPU + duza ilosc miedzianych radiatorow dobrze docietych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłód mojemu gpu jak narazie zapewnia kontener :P tyle że chciałbym mieć coś z tej 88 na wyrost i na codzień a boxowe ac niejest zabardzo wydajne, chętnie bym ją zwodował i musze zorientować się jak tam koszty i dostępność :) w sumie już jednego tajnego wykonawce mam :P a nóż konkurencja będzie miała taniej :P

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jarogniew nie przesadzaj :P

 

250pln bylaby duzo lepsza :)

 

PS: moze byc nawet z zielonym topem :mrgreen: :D

 

El0 jazzY pr0 - rószoFy ;)

 

250... tsaaa polowa ceny Inno... :> pomysle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

róshoFFy łil bi gut :lol: mi sie podoba :lol: jeśli chodzi o cene to jak najmniejsza :P ja mam obecnie wykonanie za 150zł kompletny bez materiałów :rolleyes:

 

Edit: Ale muszę dać swój projekt :S a jak będzie ew. bład to [gluteus maximus] :/ .....

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we środę zamawiam u http://ekwaterblocks.com/shop/index.php blok na 8800GTX (chyba najlepszy blok na GTX), jak ktoś chce niech pisze na PW to zamówie też i na GTS z tym że na GTX muszę czekać 7-14 dni roboczych a będę chciał aby wszystko przyszło w jednej paczce - obniżę koszt transportu (20EUR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile bys chcial za transport, zalozmy ze 3-4 osoby by zamowily icon_smile3.gif ?

Transport do Eddy'ego (EK Water Blocks) do mnie to ok 15EUR a odemnie to już zależy czym byłoby posłane myślę że max 10PLN Pocztą Polską.

 

Jak woda rozpływa sie w tych grzejnikach aluminiowych i ile waży takie żeberko ??

Czy napewno aluminiowe?? Chyba niezbyt dokładnie czytałeś opis produktu.

 

"Base is made of electrolytic copper. Top is made of quality POM Acetal

- weight: 690 g"

 

Czy rozgrzewa sie równomiernie?

Nie wiem bo nie miałem styczności ale tutaj http://www.xtremesystems.org/forums/search...earchid=3030716 może rozwiejesz swoją ciekawość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie jaka kolwiek umowa na te bloczki ? że go dostane ?

Taka sama jaką ja mam składając zamówienie a do tego ponoszę koszty przedpłaty a od was wezmę za pobraniem. Na potwierdzenie złożenia zamówienia mogę tylko przesłać e-maila od EK z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi przyszedl dzisiaj full cover na GTSa Koolance VID-280. Czekam jeszcze tylko na nozzlesy powinny byc na piatek najdalej na poniedzialek. Jak bede mial chwilke czasu to podam temperaturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nozzlesy samoskrętne 3/8 , proste i kątowe. Mimo, że mam pzytywne zdanie na temat Koolanca to ten bloczek raczej cienki. Na pewno jak z USA to lepiej było brać Danger Dena.

Ehh widze ze dobrze ze znalazlem to forum jak dotychczas bawie sie komputerkiem sam bez pomocy nikogo. Teraz zanim cos kupie wiem juz gdzie zapytac. A bloczek kupilem w Anglii. Zreszta dzisiaj patrze a tu zalman wypuscil fajny bloczek na gtsa za pol ceny koolanca :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...