Skocz do zawartości
Nerevar

Sterowniki Do Audigy 2 Zs :o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

dzis doszła karta, ok włożyłem zainstalowałem stery, pomijajac fakt że przy instalacji jakiegos komponentu do odtwarzania plyt DVD audio mam blue screena, ok zainstalowało, nie działało speaker calibration, cóż nie przejmowałem się ;) reinstall sterow.

 

A tu masz psikus, tuż po reboocie, błąd teraz nie działa prawie żadna funkcja sterow.

 

Ja rozumiem, że te stery creativa są niedoskonałe ale chyba coś jest nie tak ;p... działało Wam wszystko ??? bo troche zdezorientowany jestem :D nie wiem czy robić format / czy instalować mniej oficjalne stery (choc wole te creativa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ale sprzedałem ;/

2 ZS to praktycznie produkt doskonały. Trochę jest problem ze sterownikami i aplikacjami z płyty dołączonej do karty. Ale po zainstalowaniu tej płytki, ściągasz wszystkie aktualki ze strony Creative'a dla tej karty łącznie z najnowszymi sterami dla EAX 4HD i wszystko pracuje stabilnie i szybko. Żadnych problemów nie zauważyłem podczas użytkowania karty (około 1 roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli blue screen podczas instalowania sterow, a dokładnie apliakcji "DVD Audio Player"" to zasługa windowsa :)

 

dzieki, za pomoc

 

mały edit, sciagnac autoaktualizacje czy reczne po kolei wszystko z kategorii drivers ?

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...