Skocz do zawartości
JASQ

Router Wifi / Access Point

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moj ojciec ostatnio dostal z pracy nowego laptopa, ktory oczywiscie wyposarzony jest w karte wifi. (802.11b/g)

 

I teraz mam problem.. chce udostepniac internet temu laptopowi poprzez siec wifi poniewaz mam dosc zabawy z kablami. Wybor padl na router (na poczatku pomysl samej karty wifi). I teraz... co kupic... patrzylem na allgero i jest tego naprawde sporo. Interesuje mnie rounter (access point) dla przecietnego uzytkownika, nadajacy sie do mieszkania w bloku. Cena maksymalna, tak jak w temacie - 160 zl (jako laikowi w tych sprawach ten: http://www.allegro.pl/item169129856_d_link...s_pl_newfv.html

wyglada mi na w miare porzadny.. ale chcialbym jeszcze uslyszec glos 'ekspertow' no i... mimo ze cena "do 160 zl" to wolalbym oczywiscie troche oszczedzic i kupic cos tanszego.)

 

Wyglad "sieci" domowej bedzie mniej wiecej taki:

 

 

INTERNET -----> modem od kablowki --(USB) ---- > PC ---(RJ45)----> Router--(wifi)--> Laptop

 

 

Tak wiec... mam nadzieje ze ktos mi poleci cos rozsadnego do 160 zl (dodam ze w gre wchodzi tylko nowy sprzet).

 

 

EDIT:

@down

Oops... sorry.. no nie.. juz durgie forum gdzie w zlym dziale temat pisze :x... Ten opis o czym mozna pisac w danym dziale powinien byc na stronie glownej forum.. bo nawet jeszcze spogladalem specjalnie, zeby zle nie umiescic tematu... No nic... nie zostaje mi nic innego do zrobienia, jak prosic moderatora o przeniesienie tematu... ;\

Edytowane przez JASQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

 

* Procesory

* Płyty główne

* RAM

* Karty graficzne

* Gotowe zestawy

Nie ten dział chłopcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...