Skocz do zawartości
tanx

Rozbudowa I Konfiguracja Laptopa Toshiba S1410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i z góry przypraszam jeśli podobny temat już się pojawił :)

Dostałem właśnie takiego laptopa - poleasingowy. Generalnie w swietnym stanie prawie nie używany

Dokładna konfiguracja to celeron 1,5 mobile, 256mb ram 20gb hdd geforce4 mx 420 go.

Mam parę problemów i pytań:

1. Pragnę zwiększyć ramu i wsadzić większy dysk twardy, jednka jaka kosc ramu dołożyć sdram czy ddram jakiej firmy i jaka pojennosc bedzie pasowac??

2. Dysk twrady jaki można zamontować w tym laptopie myśle o\zakresie okolo 60 - 80gb.

3. Mozna bez przeszkud zamonotwac nagrywarke dvd??

4. Jakie drivery zainstalowac do karty grafiki, standartowe nvidi nie chca sie zainstalowac, a poza tyn 3dmark01 wywala sie na drugim tescie(blad direct3d) czy to za slaba grafika czy potrzebne lepsze drivery niz standartowe toshiby??

5. Czy da się zwiększyć ilość ramu grafiki??

6. Jakie systemy opercyjne wchodzą na takiego laptopa tylko toshiby czy zwykłe też działają bez zarzutu??

7. Czy da sie domonotwac do srodka modul wifi czy trzeba odzielnie podlaczac z boku??

8. ile wyniesie okolo taka rozbudowa

z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff.... znalezienie nie było łatwe na stronie Toshiby no ale dorwałem wreszcie to ten model

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi...DUCT_ID=21040#0

Z tego co wyczytałem mogę zamonotwać jeszcze3 jedna pamiec 256mb ale np. nie da sie jeszcze jednej 512 wrzucic zeby bylo 768?? co do dysku to nadal ne wiem jaki mzona wstawic, moze poradzi ktos kto sie zna bardziej na laptopach??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...