Skocz do zawartości
raven_ns

Zwiekszanie Predkosci Przez Tpsa (128 Do 256) - A Rzeczywistośc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chciałem sie was zapytać bo może korzystacie z opcji 128 , czy tpsa wywiązała sie już z wcześniejszych założeń i zwiększyła wam prędkość do 256kbit/s , w oficjalnym komunikacie zmiana miała potrwać do końca lutego, luty sie skończył zadzwoniłem na blue line i tak mila pani powiedziała ze do 14 Marca 2007r wszystko już będzie cacy i prędkości będą zwiększone , dzisiaj mam 14 marca i dalej 128kbit ;/ - jak u was wygląda ta sytuacja ? :blink:

Edytowane przez raven_ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam w tp 128 i mi tez nie zwiekszyli neta :mur:

Juz sie ludzilem ze mi zwieksza, co prawda limitow juz nie ma, ale po co nas ludzili ? (wiem marketing, a potem ja przedmowca wyskocza z problemami technicznymi) :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was tam dzwonił dowiadywał sie czegoś ? Jak komentowali swoje lenistwo/brak większego zainteresowania klientem/arogancję ?

Witam Użytkowników.

 

Na moje nieszczęście jestem użytkownikiem neo128 (umowa do kwietnia 2008). wczoraj postanowiłem się upomnieć o swoje. Kierunkowy 14

Oto mail od TPsy.

 

Szanowny Panie,

 

W nawiązaniu do Pana pytania informuję, że zwiększenie prędkości neostrady tp do opcji 256 kb/s realizowane jest do 15 marca. Prędkość zwiększana jest pod warunkiem pojawienia się możliwości technicznych łącza, na którym świadczona jest usługa.

Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania, proszę o wysłanie zapytania z naszego portalu lub o kontakt z błękitną linią tp pod numerem 9393.

 

Pozdrawiam

Robert Skrzypczyński

doradca tp

serwis internetowy tp

Telekomunikacja Polska http://www.tp.pl

 

P.S. dziś kończy się 15 marca i co ? ... i nic, dalej 128

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 26-02-2007 tp napisala taka odpowiedz na moje pytanie w zwiazku ze zwiekszaniem predkosci

 

Szanowny Panie,

 

W nawiązaniu do Pana maila informuję, że w okresie od 12.02.2007 r. do 15.03.2007 r. Telekomunikacja Polska będzie bezpłatnie zwiększała prędkość w ramach możliwości technicznych do zakończenia umowy lojalnościowej. Zwiększenie prędkości obejmie wszystkich abonentów opcji 128 kb/s usługi neostrada tp, którzy na dzień przed uruchomieniem akcji mają świadczoną te opcję na podstawie umowy terminowej lub na czas nieokreślony. Prędkość zostanie podniesiona do wartości 256 kb/s.

 

Pan nie musi nigdzie tego zgłaszać, w momencie pojawienia się możliwości na zwiększenie obecnej prędkości otrzyma Pan pismo z informacją na ten temat. Opłaty pozostaną bez zmian, czyli jak za 128 kb/s, warunki umowy również się nie zmienią.

 

 

 

Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania, proszę o wysłanie zapytania z naszego portalu lub o kontakt z błękitną linią tp pod numerem 9393.

 

Jak nie bylo tak nie ma 256 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wczorajszej interwencji telefonicznej najpierw na blue line a potem pod numer 0801 102 102 , panowie z technicznej powiedzieli mi ze do 24h prędkości zostaną zwiększone, a jak będzie przekonam sie dzisiaj do 18 dzwońcie tam i domagajcie sie tego co sie wam należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 256kb/s od okolo 20.03.

Surfuje sobie po necie i nagle net mi sie rozlaczyl, mysle sobie ze j..(kochana) tp znowu mi neta popsula, ale lacze sie jeszcze raz a tu mila niespodzianka, bo mam 256. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka ma umowe od marca tamtego roku na 2lata i 3dni temu składałem jej kompa i właczam a tu 327kb\s :]

No i prawidlowo, dzielisz na 10 i masz 32KB/s czyli 256kbit :)

Zawsze modem synchronizuje sie na szybszej predkosci. Jakies pakiete kontrole itp. pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...