Skocz do zawartości
Gość 05_03_1992

Bloczek Na Układy Zasilania Asusa P5n32, P5b Del, Oraz Strikera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

Witam

http://www.mips-computer.de/images/p5n32_mos.jpg

Misiu podjąłby się budowy takiego bloczku, a jako, że nie jest przy nim dużo roboty myślę że nie przeciągałoby się to tak jak z bloczkiem na RAM :D oto lista kompatybilności:

- ASUS P5N32-SLI Deluxe

- ASUS P5N32-SLI SE Deluxe (Core 2 Duo / Extreme Unterstützung)

- ASUS P5N32-SLI Premium / Wifi-AP (nForce 590i)

- ASUS P5N32-E SLI (nForce 680i) *neu

- ASUS P5B Deluxe

- ASUS P5B Deluxe Wifi

- ASUS STRIKER Extreme *neu

czekam na wstępne zapisy na listę, misiu zdradzi wtedy ile wyceni jedną sztukę, oraz ile będzie trwała produkcja

pozdro

 

ja oczywiście jestem zainteresowany jedną sztuką (na p5b-e plus nie ma otworów montażowych nad układami nad prockiem)

 

CHęTNI:

Storm x2

hilfiger x2

narciarz x2

Heat x2

MisyoAsus p5w dh deluxe x2

Aresius x2

Bartolomius x1

lucek_lukasz x2

wozaq x2

ja x1

 

czekam na dalsze zgłoszenia !

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w tym jesteście dobrzy? w kopiowaniu czyichś pomysłów? zero własnej inicjatywy, psucje rynek ludziom odważnym :mur: . niech ten cały misiu15go pokaże co umie i sam stworzy coś oryginalnego i wydajnego żebym nie musiał kupować u niemców, sloweńców czy amerykanów. Wiem wiem zaraz posypią się głosy typu "nie takie proste" "wymaga solidnych funduszy" "brak osprzętu" itp. itd. Lub "nie każdego stać na... a jeśli jest możliwość zrobienia czegoś idento takiego samego, tylko przez pół taniej to dlaczego nie ..." a no dla tego że osoby wykorzystujące czyjeś pomysły dla budowania swojej pozycji są dal mnie po prostu złodziejami a do tego rozsławiają nasz kraj na styl chiński.

 

No to mi się dostanie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w tym jesteście dobrzy? w kopiowaniu czyichś pomysłów? zero własnej inicjatywy, psucje rynek ludziom odważnym :mur: . niech ten cały misiu15go pokaże co umie i sam stworzy coś oryginalnego i wydajnego żebym nie musiał kupować u niemców, sloweńców czy amerykanów. Wiem wiem zaraz posypią się głosy typu "nie takie proste" "wymaga solidnych funduszy" "brak osprzętu" itp. itd. Lub "nie każdego stać na... a jeśli jest możliwość zrobienia czegoś idento takiego samego, tylko przez pół taniej to dlaczego nie ..." a no dla tego że osoby wykorzystujące czyjeś pomysły dla budowania swojej pozycji są dal mnie po prostu złodziejami a do tego rozsławiają nasz kraj na styl chiński.

dobrze powiedziane.... ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martinii - jeśli ten blok skopiowałeś (przygotowałeś projekt i wystrugałeś) sam na własne potrzeby to gratuluję bardzo dobra robota jesteś w tym dobry i czas pomyśleć nad czyś własnym zrealizować się "twórczo"skończyć z powielaniem, natomiast jeśli zrobiłeś kilka kopii i "zarabiasz" na tym to realizacja siebie samego pod nazwą "złodziej" nie powinna być dla ciebie powodem do przechwalania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

@ mario7602

ehh.. zdjęcie oczywiście poglądowe, uważałem że wszyscy forumowicze używają mózgu do myślenia.. jednak się myliłem

zdjęcie poglądowe, chyba logiczne że konstrukcja będzie w 100% zaprojektowana i wykonana przez misia !! :damage_wall:

a swoją drogą bloczek na mosfety p5b nie jest czymś niezwykłym, tylko zwykłym kawałkiem miedzi z kanalikiem wewnątrz i dwoma króćcami :mur:

ależ skomplikowane... :huh:

 

czekam na dalsze zgłoszenia B-)

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ojoj no dobra, przyjąłem do wiadomości, PRZEPRASZAM :-| oświadczam iż kopia mipsa to nie będzie :damage_wall:

btw może mi ktos wyjasnic co jest niezwyklego w kawalku miedzi zeby go kopiowac ? :lol: to nie jest appoge gtx czy inne cuś gdzie trzeba przyznać jest nutka oryginału - design

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

bloczek na ramki już się kończy, dlatego napisałem że szczegóły niedługo jak misiek skonczy blok na RAM, i zapewne dlugo to trwalo nie będzie bo konstrukcja bloczka na mosfety jest bardzo prosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie skaczy sie podobnie tak samo jak na bloczku na ramki .... tylk ozbedna paplanina i nic wiecej ...

No jak tak dobrze znasz to zycie to jak to sie skonczyło z bloczkiem na ram? bo o ile wiem nic sie nie skonczyło, napewno bloczek zostanie doprowadzony do konca, jednak nie wszystko jest takie proste na jakie sie wydaje no i nie kazdy ma tyle czasu ile chciałby miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm wiec jak ktos podejmie sie tematu ????? bo tak generalnie to misiu nie powiedzial ani tak ani nie wiec nie wiem czy czekamy na cos milego :D czy poprostu dyskusja taka tylko pogladowa :???????

 

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm wiec jak ktos podejmie sie tematu ????? bo tak generalnie to misiu nie powiedzial ani tak ani nie wiec nie wiem czy czekamy na cos milego :D czy poprostu dyskusja taka tylko pogladowa :???????

pozdr :)

Tak podejme sie tego tematu jednek napewno nie potrwa to tydzien lub dwa jak pewnie wiekszosc by chciała tylko długo dłuzej, najpierw musze skonczyc bloczki na ram a dopiero potem moge sie zabrac za ten projekt B) Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podejme sie tego tematu jednek napewno nie potrwa to tydzien lub dwa jak pewnie wiekszosc by chciała tylko długo dłuzej, najpierw musze skonczyc bloczki na ram a dopiero potem moge sie zabrac za ten projekt B)

 

no i spoko to chcialem usłyszec tak wiec czekam z niecierpliwoscia i pewnie nie tylko ja :D

 

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy na P5W DH tez przypasuje?"

Jeśli pasują to ja też wezmę 1 sztukę ale zależy w jakiej cenie.

 

edit; to ja dziękuję

Edytowane przez Tuning-komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ile proponujecie :lol2: ? może misiu po Waszych rezygnacjach się zmobilizuje i spuści ciut cenkę :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...