Skocz do zawartości
maciek_j

Medion N9593(?)

Rekomendowane odpowiedzi

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=174806379

Co o tym sądzicie wygląda całkiem przyjemnie a ta cena 2500zl! :D. Moze ktos posiada i wypowie sie na jego temat. :lol:

Poziom ryzyka - Very High

Co z serwisem ? Gdzie ? Na jakich warunkach ?

Ciekawe jak wykonanie "chińskie zabawki" ?

Nie wiem nie widziałem, ale bym napewno nie kupił tak w ciemno "chytry 2 razy traci"

 

For any questions on Medion or Medion products in Poland please contact us:

 

Company Address:

Compare Support PL.

Ul. Spichrzowa 2

62-200 Gniezno

Poland

 

Service-Hotline:

Hotline: +48 (0) 61 423 82 82

Fax: +48 (0) 61 423 82 00

email: serwis@compare-support.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z czegos musi wynikac, ze podobne laptopy innych producentow sa sporo drozsze i GWARANTUJE Ci ze nie jest to tylko kwestia "placenia za firme". Medion to zal i pazdzierz i lepiej poszukaj czegos innego, dobrze Ci radze, potem moze byc tylko placz i zgrzytanie zebow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe laptop jednorazowka ? :D

W cenie 2.5tys mozna kupic fajnego uzywanego lapa np. HP z matryca SXGA+ radek 9600, 1GB ramu

W sumie tez odnoszę sie co do takiego sprzętu dosyć sceptycznie jednak ciekawi mnie co ten sprzęt sobą prezentuje jakby wynikało ze specyfikacji to jednak całkiem niezły komputer sobie siedzi tam pod spodem tylko jak sie to prezentuje jako laptop to faktycznie inna sprawa. Zdaje sobie sprawę ze medion to nie hp czy dell a nawet nie jakieś Aristo na którym wszyscy psy wieszają jednak to są tylko obiegowe opinia (z resztą z którymi nie jednokrotnie trudno sie nie zgodzić) ale mnie interesuje czy ktoś bawił się tego pokroju sprzętem i jakie odczucia temu towarzyszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...