Skocz do zawartości
uosiu

Rim Pc Case Mod

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz dolepić do tacki ten kawałek odpiłowanej felgi, dolepiając po bokach (górnych) pleksi, z podświetlaniem wyprowadzonym z zasilania diody napędu, nie bedzie wtedy szpeciło ze była pocięta, bo na miejscu styków będzie mrugało jak napęd czyta.

zawsze mozesz oddać ją do spawania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja z peksą jest bardzo ciekawa:) Tylko tak, z racji kształtu ramion napęd jest cofnięty do środka i jest jakieś 2,5 cm od tacki do ramienia. To sprawia, ze ten "kawałek" trzeba by zainstalować na jakimś sensownym "wysięgniku", który by nie szpecił całości. Inna sprawa, że "kawałek" jest stosunkowo ciężki i niechciałbym, żeby miał jakiś negatywny wpływ na dzialanie całego układu przy wysuwaniu. A wyprowadzenie podświetlenia z zasilania diody napędu to jeszcze ponad moje możliwości:) Ale pomysł jest przedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam to ja może dodam coś od siebie tzn mod jak najbardziej wyróżniający się ... co do tego cdromana to nie lepiej było go gdzieś w poprzek dać? nie trzeba by było wtedy wciąć tak ładnej felgi

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba - i powtórzę to po raz kolejny że na całe szczęście nie jest to Codegen z oknem i katodą ;) Za co masz ogromnego + u mnie :D

Co do moda.. oczywiście każdy z nas by to zrobił inaczej, ale jeśli autorowi moda to sie podoba i dla niego to jest praktyczne, to świetnie ;]

 

Od siebie dodam ze na obreczy felgi bym zrobił wyjścia itp a po drugiej stronie cdeka, plexe bym wstawił od tyłu felgi ;] Oczywiście jakieś podświetlanie led ale nie katody ;] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde widziałem tego kompa w jakiejś tjuningowej gazecie :lol2:

 

CDeka możesz "wystylizować" za zacisk tarczy hamulcowej (jakaś nakładka na front), ale po miechu od ostatniego posta to nawet nie wiem czy autor zobaczy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...