Skocz do zawartości
Janosik

Gf4 mx440SE 64mb ddr

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy jesy 30.82 i 41.09. nie ma wydajniejszych detków.

maciek oc : lookniej na mój sprzęt, mam tylko 6500 3DM, przynajmniej miałem tyle. teraz podkręciłem RAM i powinno być więcej pomimo, że grafa działa teraz na 300/400 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja składając ostatnio kompa znajomym kupiłem MSI Ms-8888 GF4 MX 440 z pamięciami 3.6 Hynix . Fabryczne ustawienia ramu to 513MHz (core nie pamietam ale ponad 300 chyba było) i sprzęt na O/C bardzo podatny. Więc takiego MX`a bardzo polecam a cena ponizej 300zł.

 

Pozdrawaim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale moją kartę kupiłem w grudniu 2002 :) to zapłaciłem za nia 180 i oddałem moją GF 1 8O nic więcej za tyle bym nie dostał. A poza tym moja też dosyć dobrze się kręci, z 250/333 mam 330/470 :twisted: a w 3dmarku 2k1 obecnie mam 5100 pkt. Teraz myśle podkręcić procka przez FSB to będzie jeszcze więcej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej info w 3DM. ona zawsze źle podaje. według niego mam RAM 0 MHz 60/70 ns :D olali sprawę chłopaki, jużmogli w cale nie dawać system info jak ma tylko denerwować.

a mój wynik 6500 3DM'01 miałem na procku 10*166 czyli kilka MHz poniżej nominalnej częstotliwości, pamięci były na timingach normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...