Skocz do zawartości
LCC

Bus Driver

Rekomendowane odpowiedzi

AA zawsze można wymusić z poziomu sterowników.

To nic nie daje.

 

Co do wyników to miałem dziś lekko ponad 6k

Nie możliwe, chyba jechałeś inną trasą na tej więcej się nie da wycisnąć.

 

BTW w co my gramy ? Śmiech na sali :lol:

No dokładnie... w co my gramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max punktacja na każdej trasie wygląda bardzo różnie, więc nie ma sensu dawać wyników, chyba że weźmiemy jakąś konkretną najdłuższa trasę ze wszystkich możliwych

a najlepsze to chyba transport więźniów, prawo drogowe cię nie dotyczy, jedziesz na czerwonym jak na zielonym, nie trzeba pilnować kierunkowskazów, jedynie nie możemy za bardzo przywalać w inne pojazdy, bo inaczej chłopakom w busie humorek się poprawia :-D

no i sposób na punktualność jest chyba tylko jeden, walisz po klaksonie na przystankach, wtedy pasażerowie wysiadają/wsiadają niczym błyskawica :-P ale oczywiście nie można przesadzać z tym poganianiem, bo mogą wysiąść na przystanku wcześniejszym niż mieli w zamiarze, a to ciągnie za sobą mniejszą zdobycz punktową ;-)

 

ogólnie gra na chwilowe rozluźnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... Mnie ta gierka nie zachwyciła. Wolę pociągi :D .Wydaje mi się, że jeżeli ktoś jest wielkim fanem autobanów to musi mieć ją w swojej kolekcji, ale jak dla mnie jest zbyt monotonna. Właśnie skończyłem pierwszą "podgrupę" misji w demo i dalej nie chce mi się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo takie gierki to ja też lubię ;)

 

własnie sciągam demko, zaraz sprawdzimy...

 

a powiedzcie mi, da sie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> widok od środka ? tak zeby było widać kierownicę ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze można trzymać się rozkładu jazdy? 8O

 

Nawet przy wielkiej brawurze (i mega niezadowolonych pasażerach :D ) ledwo da się zdążyć. Że o czerwonych światłach i korkach (przejeżdżam na 4 zmianie świateł - są za krótkie!) nie wspomnę... Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze można trzymać się rozkładu jazdy? 8O

Nawet przy wielkiej brawurze (i mega niezadowolonych pasażerach :D ) ledwo da się zdążyć. Że o czerwonych światłach i korkach (przejeżdżam na 4 zmianie świateł - są za krótkie!) nie wspomnę... Any ideas?

Klakson???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...