Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariush190

Panowie możecie mi powiedzieć czy w sobotę będzie jakieś OC masters?

nie wiem o co ci chodzi, cała impreza jest w sobote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może LP se odpuśćmy, maka może wezmę, jakby ktoś chciał się pobawić OSXem.

 

Tylko proszę mi nie zadawać pytań co i jak w maku jak będę pijany, bo raczej nie usłyszycie prawdy :D

od "co" jest śrubokręt, a od "jak" Własna głowa :D. Ja dużo nie pije bo do domu trzeba wrócić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo można uznać za szefa lub przewodnika sobotniego spotkania na dworcu ? czy ktoś może dać numer tel. jak bym się zgubił :)

A to o 12 jest? Jeśli tak, to jeszcze ja i pwlj tam bedziemy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie koszulek PPC? :P

A w którym miejscu na dworcu jest to zebranie samorządu?

Przed wejściem z tego co mi kiedyś ktoś odpisał. i to na pewno jest na głównym dworcu? Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to będzie przed McDonald's, bo jest wewnątrz dworca i nie da się jego nie zauważyć. bo są 2 główne wyjścia, jedno z przodu, drugie z tyłu. Nie chce mi się po dworcu latać :P

Edytowane przez capone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok cykam i zaraz w profil dorzucam moja fotke...moze glowe umyje dla lepszego efektu xD

 

update : albo tu tez wsadze zeby bylo latwiej

update2 : wstawie link bo moze ktos sie wystraszy mnie i potem bedzie mial pretensje ze nie mogl spac xD Moj profil

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O

ige007 - weś ze sobą ramki!!!

chociaż to 2x256 to powinny kosić

 

@janio - bierz proca, będą kaskady, które pewnie będą za mocne na k8, ale będzie też moje FC które powinno pasować jak ulał:D

Kaskada na K8 :D

 

Nawet sam 1 stopien bedzie za mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge wzias kosci,koles z ktorym jade ma jeszcze ramy mardoka bh5@300mhz tez mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> chcetnie tez bym pomeczyl moja 73gt na fc/di jesli byl by ktos chetny mysle ze mozna by bylo zrobic 950-970mhz na gpu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O

ige007 - weś ze sobą ramki!!!

chociaż to 2x256 to powinny kosić

 

@janio - bierz proca, będą kaskady, które pewnie będą za mocne na k8, ale będzie też moje FC które powinno pasować jak ulał:D

Stary, ten proc może i ma jakiś potencjał, ale poniżej -20 to sobie go mogę o kant rzyci potłuc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge wzias kosci,koles z ktorym jade ma jeszcze ramy mardoka bh5@300mhz tez mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> chcetnie tez bym pomeczyl moja 73gt na fc/di jesli byl by ktos chetny mysle ze mozna by bylo zrobic 950-970mhz na gpu ;)

Pomęczyć można nawet na LN2 tylko pytanie brzmi czy będzie miał ktoś ze sobą kontener na gpu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i musze Was zmartwic(lub tez nie:P)

 

z przyczyn ode mnie raczej niezaleznych nie bedzie mnie na imprezie w 4speedzie...;/

 

powiem tylko, ze w gre wchodzi kobieta i after party to ewentualnie bedzie ale w lozku [;

 

takze na piwko mozemy wyskoczyc zaraz po spotkaniu na dworcu, potem kilka godzin targow i odpadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie na dobrą sprawę uświadomiłem ze nie mam noclegu, kumpel "GRUX" miał się zająć, coś od Wronka załatwiał a w końcu Wronek wogle nie zadbał o noclegi dla gości, zaryzykuję stwierdzenie, że sobie ich olał.

 

Dwa tygodnie temu oddzwoniłem z 10 hosteli i nigdzie nie mieli miejsca! Oczywiście dzwoniłem do takich gdzie doba <70zł.

Wiadomo coś więcej z nt. noclegów?

 

Do listy prosze dopisac Matiza, bo my jako OC Team Poland sie pojawiamy oczywiscie.

Czym się wybieracie? Macie może jeszcze miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaskada na K8 :D

 

Nawet sam 1 stopien bedzie za mocny.

 

No i dlatemu rybek bawil sie starym poczciwym FX-57 :P

 

 

W tym roku mnie nie bedzie, szkoda :( zycze wam wszystkim dobrej zabawy.

 

 

P.S - wiem, ze nikt nie bedzie tesknil :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do miejscowych: jak daleko od miejsca targów jest jakaś knajpa/fastfood/stołówka gdzie można coś zjeść?

15min jest tania pizza (ponizej 10zl za duza :D) a troche dalej pizza hut i MC + knysze (niby najlepsze we Wroc )

 

P.S - wiem, ze nikt nie bedzie tesknil :]

To Ty bedziesz za nami tesknic :P Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15min jest tania pizza (ponizej 10zl za duza :D) a troche dalej pizza hut i MC + knysze (niby najlepsze we Wroc )

W sensie te pod Ołówkiem i Kredką :) Są naprawdę nie do wyczesania nawet przez moherowy grzebień ;] Duża tania jedzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę mam planowany przyjazd do Wrocławia pociągiem o 9:25. Już rozmawiałem z Mayo ale wrazie czego jak by ktoś podał mi numer do kogoś na kom jak bym się gdzieś zgubił (kogoś z wrocka). Aha drogie są taxi, żeby dojechać (opcja awaryjna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent, Gemmy, Tomcat, może Pisarz, Chase1 no i ja.

Nie słyszałem więcej o osobach z Poznania.

Ok, dzięki.

Stary, ten proc może i ma jakiś potencjał, ale poniżej -20 to sobie go mogę o kant rzyci potłuc ;)

To dokładnie tak jak moje i Mirona procki.

 

no i musze Was zmartwic(lub tez nie:P)

 

z przyczyn ode mnie raczej niezaleznych nie bedzie mnie na imprezie w 4speedzie...;/

Bardzo nam przykro :(

moge wzias kosci,koles z ktorym jade ma jeszcze ramy mardoka bh5@300mhz tez mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> chcetnie tez bym pomeczyl moja 73gt na fc/di jesli byl by ktos chetny mysle ze mozna by bylo zrobic 950-970mhz na gpu ;)

Mówisz o rrymku i jego memach ;)

W sensie te pod Ołówkiem i Kredką :) Są naprawdę nie do wyczesania nawet przez moherowy grzebień ;] Duża tania jedzenie :D

Heh, przecież to pod moim domem :D

 

Co do jedzenia, nie musicie się zbytnio martwić, miejcie tylko pieniądze, a zamówi się telepizze :)

Aktualna lista gości (beta 0.2 build 007):

capone

uosiu

meeron, Uncle, toman [to ja ;)] (wrOC_Crew)

DEVILEK, Matiz (OC Team Poland)

Devil

leiber, Flik

99tomcat

KvaNfield

pwlj

Mayo

unckle

Mariusz190, GRUX

Wolan

Kas

Marcin_GPS

rrymek

Banti, Ent, Gemmy, Tomcat, (Pisarz!?), Chase1 (Ekipa z poznania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do miejscowych: jak daleko od miejsca targów jest jakaś knajpa/fastfood/stołówka gdzie można coś zjeść?

jak dobrze pójdzie, to obok, koło hali ludowej są stragany z jedzeniem :)..

 

Czy ktoś mi powie czemu nie ma planu targów żadnego? Kiedy mam się tam zjawić z budą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pójdzie, to obok, koło hali ludowej są stragany z jedzeniem :)..

 

Czy ktoś mi powie czemu nie ma planu targów żadnego? Kiedy mam się tam zjawić z budą?

Budy będą wystawione przez całe targi więc albo w sobotę z rana albo w piątek wieczorkiem, po konkretniejsze info do organizatorów, na stronie targów masz kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ja bede we wro o 8 rano około, do 12 raczej nie wysiedze na dworcu, pojade na targi :D tam się spotkamy, Znak rozpoznawczy, obudowa ze starego TV i nick na plakietce, wysoki blondyn w krótkich włosach..

 

aha i troche mnie wypryszczyło ostatnio, ale lajtowo :D

Pozxdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...