Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to w sobote na na tych targach jesli wszysytko dobrze pojdzie bedzie goscic dosc mocna ekipa z Poznania i okolic (banti, chase1, tomcat, Gemmy, pisarz oraz moja skromna osoba :D)

 

BTW: Widze ze nie beda w tym samym miejscu co rok temu :/, dalej na PKP bedzie :/

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to w sobote na na tych targach jesli wszysytko dobrze pojdzie bedzie goscic dosc mocna ekipa z Poznania i okolic (banti, chase1, tomcat, Gemmy, pisarz oraz moja skromna osoba :D)

 

BTW: Widze ze nie beda w tym samym miejscu co rok temu :/, dalej na PKP bedzie :/

Świetnie! :D No to jak taka ekipa, to xtreme obowiązkowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że konkretny temat dot targów we wrocku :D Czy ktoś z Kraka jedzie mit zug ? ponowie pytanie bo w innym dziale nikt nie chce odpisywać B-) Pytam ponieważ nie lubię podróżować samemu pociągiem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede wkoncu mieszkam we Wrocku wiec grzechem byloby nie zawitac - zreszta rok temu tez bylem :>

 

na foruum jestem nowy ale pytanie bylo kto bez obostrzen :>

 

słuze pomoca jezei chodzi o orjetacje w miescie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede wkoncu mieszkam we Wrocku wiec grzechem byloby nie zawitac - zreszta rok temu tez bylem :>

 

na foruum jestem nowy ale pytanie bylo kto bez obostrzen :>

 

słuze pomoca jezei chodzi o orjetacje w miescie :>

Chętnie skorzystam. :-) o której byś był na dworcu. Mój znak rozpoznawczy to będzie koszulka @ PurePC ;) i człowieczek o wątłej budowie (bardzo chudy :oops: )

 

Liber może zorganizujemy komitet powitalny na dworcu ?

Dołączę się do komitetu w Wrocku będę około 9:30 pociągiem jadącym przez Opole http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...21&OK#focus Jedzie ktoś nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie techniczne-kto funduje azocik? B)

 

i czy moge sie dopisac do kolejki po termos :wink:

Bierzesz celine? Włazisz bez kolejki ;) Wal na gg w razie pytań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber może zorganizujemy komitet powitalny na dworcu ?

Jasna sprawa ;)

Masz jakies pomysly ? albo nie to jakos na PW czy cos obgadamy zeby "niespodziewajka" byla :>

 

btw leiber sie pisze |lajber| sie czyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to są jakieś kolejki? Najwyżej mogę coś skubnąć azociku też? Czy jest szansa że będę mógł zobaczyć wasze OC z bliska? Wiecie dla ludzi z PurePC czy wpuścicie tam, bo pewnie tłumy będą.

Ta kolejka to oczywiście była przenośnia ;) OC na pewno będziesz mógł zobaczyć, mam nadzieje że w tej hali będziemy mieli sporo więcej miejsca niż w NOT w zeszłym roku :lol: A co byś chciał sobie skubnąć na tym azociku? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a byłba możliwośc pobenchowac tam z wami ? pd bym troche pomeczył :oops:

Spoko, wszystko wyjdzie w praniu, zobaczymy w dniu samej imprezy, bo przeważnie jest tak, że gdy przyjdzie co do czego, to i tak większość planów idzie się kochać :) . Jeśli ci to zbyt nie ciąży to bierz swój sprzęt+kontener i izolacja ;)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zależy od pracy. Jakby co to mogę też pomóc w znalezieniu monopolowego czy cuś ;) Wezmę swojego atlhlonka ,a może ktoś z lepszą płytą i pamięciami znalazłby czas ,a sprawdził bym ile proc wyciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janio

Będziesz jechać tym pociągiem co przejeżdża przez Brzeg (08:41) do Wrocka i jedzie z Opola (wyjeżdża 8:04)?

Niestety a może i stety, we Wrocku będę już w piątek wieczór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są plany na zorganizowanie After Party dla ludzi z PurePC, kameralna impreza z browarem itp. Więcej informacji tydzień lub 2 przed targami.

no gdyby cos takiego wypalilo to i ja bym sie skusil, chcialbym poznac troche ludzi z forum, w koncu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...