Skocz do zawartości
f3nikz

Problem - Zawieszająca Się Gra:|

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie wiem w czym rzecz... Miałem dołączyć temat do 7300GT ale to nie tyczy się konkretnie samej karty chyba.. Tak więc Mój zestaw to: c2d e6300 + asus p5b deluxe + 2x512 ddr2 ocz platinum + 2 dysk sata + galaxy 7300GT 256mb zalman.

Gram w starą grę a mianowicie Swat 4,to istotne nie jest tylko czemu jasnej cholery ta gra mi się haczy?! Jak to możliwe żeby tak stara gra się haczyła.. ? Piszę tego posta ponieważ chciałbym byście mi zasugerowali co może być problemem wywołującym tą farsę. Stery do grafy mam oryginalne od producenta z cedeka a gram na 1024/768 na full detalach bo przecież nie jest to gra pierwszej młodości.. Mam co prawda słaby zasilacz bo tracer hellfire 400w ale kurier ma przywieźć w piątek topowera p7 420w EZ. Także może wy napiszecie mi w czym rzecz bo ja naprawdę rozkładam ręce... ;/

 

Help me...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Jak chodzą inne gry te nowsze ? :) , zainstaluj najnowsze stery np 93.71 i zobacz co sie bedzie działo. Nie wyglada to na uszkodzona karte tylko problem pewnie leży w sterownikach, zasilacz też nie jest git wiec czekaj i sie módl aby ten tracer do piątku tego kompa przy życiu utrzymał :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...