Skocz do zawartości
tomaszb

Pomóżcie W Kilku Kwestiach Kompatybilności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak już chyba gdzieś pisałem poniżej planuje złożyć takie tanie cuś do www, starych gierek. Oto co posiadam:

 

1. Celeron 333 na szynie 66 - nie testowałem go

2. dokładnie taka płyta - też jej nie testowałem

3. 128MB ramu 100Mhz - nie testowane przeze mnie

4. Z innego komputera jakiś 2-letni zasilacz colorsit, chyba 330W (wiem, wiem na papierze, ale chyba zda się) - jak go zmieniałem hulał

5. napęd cd lg (chyba żyje :))

6. kartę grafiki geforce 2mx 200 32MB - sprawna

7. nie mam dysku

8. nie mam obudowy

 

Do tego kilka pytań:

 

a) czy ta grafika pójdzie na tej płycie? GF2 MX powinien chodzić w trybie 2x, ale pytanie czy płyta je obsługuje (elektrycznie)

b) dysku nie mam, ale to nie przeszkoda, by uruchomić jak na razie jakieś livecd by sprawdzić czy gra i buczy sprzęt

c) nie mam obudowy, ergo jak po podłączeniu do prądu mogę go uruchomić? Zworką na tym jeżu z pinami do podłączania różnych diod itp? jeśli tak, to jak?

d) czy wtyka z tego stosunkowo nowego zasilacza jest taka sama jak wejście płycie? nie zmieniło się nic od tego czasu? :D

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedzi!

Edytowane przez tomaszb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale po co mialby w zasilke inwestowac jak to by poszlo nawet na 150W ;) nawet powiem wiecej taki niedociazony zasilacz moze byc gorszy(bedzie mial napiecia w kosmos ponad/ponizej norm) niz starszy i slabszy :P

 

be) live cd zalapie ale bedzie na potege mulic bo ramu malo i powolne to (wiem bo sam jeszcze rok temu mialem taki komp na codzien );)

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb tekstowy, jakiś gentoo minimal cd - 30MB, albo sysresccd, chodzi mi czy poprawnie wykrywa wszystko itp. I jak będzie z tą kartą? Zasilacza nie zamierzam zmieniać jak na razie wcale! A proc jest tylko tymczasowo, będę poszukiwał p3 500MHz (lub 550) - wtedy będzie hulało :D

 

w sumie b) to żadne pytanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...