Skocz do zawartości
Brunetka

Jaki Laptop?

Rekomendowane odpowiedzi

hej. mam problem. chce kupic laptopa.Max kwota,jaka moge przeznaczyc to 3500zl. potrzebny mi jest glownie do zwyklych "prac studenckich" (word, power point), surfowania po necie, sluchanie muzyki,ogladania filmow, zdjecia. Dysk min 80Gb, wbudowana karta sieciowa (korzystam z stalego lacza droga radiowa - czy potrzebne bedzie mi cos dodatkowego typu antenka,bo ta,z ktorej obecnie korzystam zostaje przy PC), czytnik kart pamieci, nagrywarka.

Nie wiem, z ktorej firmy warto kupic. znajomi polecaja mi MaxDate lub Toshibe. A co Wy moglibyscie mi polecic?

Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc.

Pozdrawiam

Anna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić nowego laptopa, to za 3500 masz super sprzęt Toshiby, np. taki http://sklep.linux.pl/?id=sklep&katego...amp;towar=28925 . Sam posiadam i sobie chwalę :) albo Sony Vaio http://sklep.linux.pl/?id=sklep&katego...amp;towar=21965 , idealnie pasuje dla kobiety.

Lepiej kupić coś firmowego i dobrego jakościowo niż np. marnego Acera...

Edytowane przez asdfman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlugim rozmyslaniu, konsultacji ze sprzedawca zdecydowalam sie na Toshibe Satellite A100-784. Jak narazie ucze sie obslugi nowego sprzetu i oprogramowania, bo z laptopami mialam poki co niewiele do czynienia ;)

Dziekuje za pomoc, mam nadzieje,ze w razie jakis problemow znow moge na was liczyc :)

pozdrawiam serdecznie

Anna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...