Skocz do zawartości
°°°

Voip - Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę założyć w domu Telefonie Voip i mam do was pytanie, co jest potrzebne do tego ?? , chce mieć możliwość dzwonienia i odbierania bez włączonego kompa < znalazłam na allegro fajną bramke voip od linksys> i co się podpina pod tą bramkę ?? i gdzie ona ma być podpięta ?. Proszę o wszelkie sugestie i rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Do bramki podpinasz zwykły analogowy telefon taki jak do tej pory używasz z TPs.a. Bramkę zaś do netu (switch, routera- zaleznie jak sieć wygląda). Trzeba ją skonfigurować i wykupić usługę u dostawcy takiej telefonii internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako bramke polecam fritz box von lan (mozliwosc podlaczenia 10 operatorow i 2 telefonof- z tego co pamietam)

i uwazaj, zeby nie kupic bramki z "oplockiem" czyli blokada na danego operatora - takie bramki sa w media

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te bramki od Fritz'a , ale strasznie drogie szukam bramki do 200zł.

 

 

A co do tych zablokowanych bramkach to jest taka np. w tlenofonie za 99zł , myślałam że się opłaca, ale nie ma możliwości zmiany operatora , więc wole <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> nie zablokowanego.

 

I jestem przekonana coraz bardziej do tej bramki http://allegro.pl/item179661770_fabiphone_...najtaniej_.html ma ktoś z was taką??

Edytowane przez britfanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, działa bezproblemowo, posiada dużo opcji konfiguracji. PAP2 obsługuje 2 linie po 1 urządzeniu fizycznym na każdą. Jak chcesz obsługiwać 2 niezależne linie z jednego telefonu to kup SPA1001.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...