Skocz do zawartości
taysun

Problem Z Pamieciami W Lapku Amilo M7440

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam problem z wyżej wymienionym laptopem który polega na tym ze po wymianie wentylatora rozebraniu go i złożeniu działa tylko na 256-ciu ramach gdy włożę druga kości w drugi bank laptop nie działa to znaczy kontrolki sygnalizujące uruchomienie go świecą ale ekran czarny nic sie nie odpala. Pamięci są sprawne bo wkładałem obydwie do pierwszego banku i komp sie odpala. żadnych uszkodzeń nie widać. Czy ma ktoś jakiś pomysł? proszę o pomoc.....

 

taysun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaliłeś drugi bank pamięci ?? Najprawdopodobniej... Rozbierz lapa, zobacz czy nie ma gdzieś jakiegoś włosa, czy coś się nie styka - obejrzyj ogólnie czy jest tam w środku coś czego nie powinno być. Prawdopodobnie przy rozbieraniu coś pomerdałeś - a czy da się to odwrócić to bez zobaczenia wnętrza nikt Ci nie powie... BTW - a nie zrobiłeś jakiegos zwarcia przypadkiem ??

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaliłeś drugi bank pamięci ?? Najprawdopodobniej... Rozbierz lapa, zobacz czy nie ma gdzieś jakiegoś włosa, czy coś się nie styka - obejrzyj ogólnie czy jest tam w środku coś czego nie powinno być. Prawdopodobnie przy rozbieraniu coś pomerdałeś - a czy da się to odwrócić to bez zobaczenia wnętrza nikt Ci nie powie... BTW - a nie zrobiłeś jakiegos zwarcia przypadkiem ??

pozdrawiam

sansaba

 

oki juz sobie poradziłem siedziałem na d tym 2 h docisnąłem bank ręką do płyty i jest oki.... :) takiego obrotu sprawy sie nie spodziewałem, ale dzięki za zainteresowanie

 

pozdro taysun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...